ilkeryuksel kullanıcısının son içeriği

1. ilkeryuksel

B450 Tomahawk Max Uyumlu M2 Ssd?

Samsung 970 EVO Plus NVMe M.2, 1 TB SSD, 3.500 MB/sn Okuma, 3.300 MB/sn Yazma , MZ-V7S1T0BW https://amzn.eu/d/jlKx7hl Bu urunu aldim umarim bir hata yapmamisimdir…
  2. ilkeryuksel

Yardım Mavi Ekran Hata! Minidump

Cevabiniz icin teşekkür ederim ama ramlerim set halinde uyumludur. Sorun farkli bir yerde olabilir mi?
  3. ilkeryuksel

B450 Tomahawk Max Uyumlu M2 Ssd?

Arkadaşlar kasım fırsatlarından yararlanmak için bu anakarta uyumlu M2 Ssd (okuma yazma hizi iyi) oneriniz varmi? Butce 2bin aşmadan 🫡
  4. ilkeryuksel

Yardım Mavi Ekran Hata! Minidump

Selamlar bir kaç haftadır mavi ekran yiyorum. RAM'lerden kaynaklımı emin değilim minidump incelemesini bilen varsa ekteki dump dosyasını inceleyebilir mi? For analysis of this file, run !analyze -v nt!wil_details_FeatureReporting_ReportUsageToService+0x10e: fffff804`4b653ede e8adf91700...
  5. ilkeryuksel

Windows 11 Indirilen Exe'leri Açamıyorum.

Selamlar, Windows 11 Pro 22H2 sistemimde; setup exe'lerini açamıyorum. İndirmede sorun yok daha önce açabiliyordum ama 1-2 haftadır ne indirsem geçersiz veri diyip kurulum yapmıyor. Özellikle NVIDA ekran kartı driverlarını bu sebeple kuramıyorum. Başka bir sürücüye de indirmeyi denedim. Sonuç...
  6. ilkeryuksel

Hangi Klavye Daha Iyi?

RK61 de tuş dizilimi QWTYZ olarak dizili bilginize.
  7. ilkeryuksel

Öneri Mesh Kasa Önerisi F/P

Memnunum evet :) Tabi şöyle göstereyim;
  8. ilkeryuksel

Renk Doğruluğu Önemli Fiyata Takılmayın

A27 kullanıyorum 2. monitor olarak.. Ana monitorüm Viewsonic XG serisi.. Renk olarak a27'nin doğru değerler verdiğini düşünüyorum. Siyahlar değerlerde çok başarılı buldum.
  9. ilkeryuksel

Yardım Ramler Single Görünüyor?

Dediğiniz gibi önce 38'lik olanı XMP olarak ayarlayıp sistemi yeniden başlattım ve sonra Diğer Kitleri (36'lık) taktım ve bios'da xmp'nin aktif olduğunu kontrol ettikten sonra biostan çıktım. Şimdi bu 4 ram'in aynı frekansta / timing de çalışıp çalışmadığını nasıl görebilirim?
  10. ilkeryuksel

Bilgi icin teşekkür ederim, yuksek olan kit hangisidir 38 mi 36 mi?
  11. ilkeryuksel

Başka önerileri bekleyim dediğiniz gibi 🫡
  12. ilkeryuksel

Birisi 38 Diğeri 36 Birisi 38 diğeri 36 değerlerde olduğu için sorun cıkarmaz değil mi?
  13. ilkeryuksel

Elimde farklı markaya ait dual kit ram daha var.. 8x16'lık bunları da taksam sorun yaşar mıyım? 3200 CL16-18-18-38 ( şuan sistemdeki takılı olan dual kit) 3200 CL16-18-18-36 ( boşta takmayı düşündüğüm dual kit)
  14. ilkeryuksel

Selam PCHocası ailesi, Ramlerim 2. ve 4. slotta olmasına rağmen neden CPUZ de single olarak görünüyor? XMP kapalı - Açık da denedim sonuç değişmedi. Bu durumu nasıl çözebiliriz? Anakartım : msi b450 tomahawk max
  15. ilkeryuksel

Bitcoine Nasıl Başlanır

Binance uzerinden elinideki TL yi dolara cevirip spot islemlerden ( uzun vade) Btc alabilirsiniz. Margin islemler suan riskli piyasa ayi sezonunda oldugu icin elinizkileri kaybetme riskiniz olusabilir. Suan spot alip btc bin 30K uzerine tekrar cikmasini bekleyip portföyünüzü yönetebilirsiniz
Geri