index2i kullanıcısının son içeriği

1. I

Önemli Duyuru Bomba 2: PCH Forum'a Özel Id-Cooling Frostflow X 240 Sıvı Soğutma 999 TL Olacak

katılım tarihim 10 haziran, senin 29 ekim :) aktif değilim sadece
  2. I

Önemli Duyuru Bomba 2: PCH Forum'a Özel Id-Cooling Frostflow X 240 Sıvı Soğutma 999 TL Olacak

Ryzen 5 5600 için istiyorum üyeliğim de yeni değil umarım çıkar
  3. I

PCH Yeni Sistem Hector - 10.899TL - RTX 2060

WD mi kötü marka, Gigabyte mi kötü marka? Hocam bok atmayın.
  4. I

PCH Sistem Ne Zaman? Çıkacak

Dolar sadece bir iki gün hareketlendi bir süredir sabit dolar kuru artık çıkarılabilir. Temmuzun son haftası gelecekti güya. Dolar 5-6 gündür 17.8-17.9 seviyesinde.
  5. I

Önemli PC Hocası Yeni Sistem Nasıl Olsun?

Hocam sistemi ay sonunda açıklayacağınızı söylediniz bir hafta kaldı zaten acaba birkaç spoiler alabilir miyiz en azından bütçe, ekran kartı veya işlemciyi söyleseniz ona göre kredi falan çekicem yani sizi beklediğimi söyleyebilirim
  6. I

Bu sistem alınır mı? Yeni sistem ne zaman gelir?

https://www.itopya.com/apu-seaamd-ryzen-5-pro-4650g16gb-ddr4240-gb-ssdmasaustu-bilgisayar_h18277#kategori_5 bu sistem alınır mı? ssd konusunu dert etmeyin 1tb m2 ssdm var onu takacağım bunu satacağım. işlemciyi de satıp 5600G'e dönmeyi düşünüyorum akakceye göre arada 300-400 TL var sadece...
  7. I

Hocam 20 sayfa mesaj oldu artık karar verilse de işlere başlansa biz de bilsek ne çıkacak sizce de güzel olmaz mı artık?
  8. I

Donanım arşivi Gt2 ye yakın ama daha fp bi sistem be abi siz daha iyisini yaparsınız
  9. I

Sistem paylaşıldığından beri almaya çalıştım site hep çöktü daha sonra stokları kesik kesik verdiler alamadım. Daha sonra kasayı değiştirdiler önü mesh olmayan bir kasa koydular o yüzden almadım.
  10. I

ne zaman fiyatı belirlenir ve ne zaman gelir hocam ona göre hesabımızı yapalım
  11. I

Fırsat DA GT-2 Sistem 9.999₺

site çöküyor ve 900 stok bitiyor bu nasıl bi rezalet ya çöken bir sitede nasıl stok bitebilir
  12. I

Fiyatı yine 10499 altı olsun gerisini siz halledersiniz zaten piyasanın en iyi f/p ı gelir
  13. I

9-11k arası bir sistem gelmeli hatta tekrar geçen ay olduğu gibi hem intel hem amd sistem gelmeli
Geri