iskender42 kullanıcısının son içeriği

1. I

Psu Yeterli Mi?

7600x işlemcim var yanına 4070süper almayı düşünüyorum 750w PSU yeterli olur mu?
  2. I

7600X Için Kart Önerisi

O zaman 2k monitör alırsak 2k da oynamak gerekiyor tereddütüm şu şimdi iyi hoş oynanırda 1-2 yıla kalmadan güncel oyunlarda 2k da yüksek FPS almazsam aldığım monitörün bir anlamı kalmayacak
  3. I

7600X Için Kart Önerisi

2k monitörün 1080 kalitesi Sadece 1080 olan monitörün kalitesi ile aynı olmuyor diyen var kullanıp diyen bile var ne diyorsunuz
  4. I

7600X Için Kart Önerisi

6900xt alıp 2k monitör mü almalıyım yoksa daha düşük bi kartla 1080p monitör mü almalıyım sizce
  5. I

7600X Için Kart Önerisi

7600x işlemcime layık kart bakıyorum sizlerinde fikrini almak istedim birde hangi ekran kartına kadar darboğaz yapmaz onu soriym
  6. I

F/P 750-850W Psu

5500₺ daha ucuz önerileriniz var mı
  7. I

F/P 750-850W Psu

Kaliteli fiyat performans PSU ihtiyacım var ne önerirsiniz kullanmış olduğunuz var mı? 750-850W aralığında
  8. I

Steam Yaz İndirimleri Önerisi

Metro exodus mükemmel Crysis trilogy de aynı şekilde mutlaka oynanması gerekiyor bence Bu oyunları oynamadıysan al pişman olmazsın
  9. I

Ram Slotları Gitti

Silgi ile de temizledim oksit sorunu da olmaz sistem de daha yeni 5-6 aylık sistem mesela 1. Ve 3. Slotu hiç kullanmadım ama onlarda da çalışmıyor sanırım garantiye göndermekten başka çarem kalmadı
  10. I

Ram Slotları Gitti

Termal macun değiştirdim sadece ramlerin yerini bile oynamamıştım işlemciye zarar vermedim her zamanki gibi yaptım Ama görüntü gelmedi bir türlü 2 ve 4. Slotları kullanıyordum dual Chanel Sadece 2. Slotta takılıyken açılıyor bilgisayar diğer türlü dram ışığı yanıyor görüntü gelmiyor bios...
  11. I

7600X Için Soğutucu Öneriniz...

Tamamdır hocam
  12. I

Aynen hocam verdiğin o ince bilgi benim için çok değerliydi teşekkür ederim 5mm bazen çok sinir bozucu olabilir 😀 Sanırım 240 lık alırım risk almam bu konuda ama önce kasanın önündeki fanları değiştireceğim daha hızlı fanlar takacağım
  13. I

Eyvallah benimde gözüm kalıyor 360 lıklarda farkındayım daha iyi olur fakat kasanın üst kısmı 280 mm destekliyor yani 360 lık için birde kasa almam gerekecek o yüzden 280 veya 240 ı bu kadar araştırdım
  14. I

Tmam hocam teşekkür ederim Cooler master Master liquid falan var 240 mm Almaya değer mi acaba
  15. I

Arkadaşlar Max kaç derece görüyor işlemcileriniz ağır oyunlarda
Geri