iWexlyn kullanıcısının son içeriği

1. iWexlyn

Anlamsız Fps Farkı Neyden Kaynaklı?

2. attığın video 30. saniyede afterburnerda 321 fps gösterirken, valorant fps sayacında 399 gösteriyor farkındaysan hocam. O aradaki değer farkı bundan kaynaklı. Yeniden söylüyorum bir problem yok.
  2. iWexlyn

Hocam ilkinde valoranttaki fps sayacıyla bakıyorsunuz ama sadece fps sayacı var. Msi Afterburner ile bakınca cpu ve gpu değerlerini de görüyoruz. Muhtemelen ilk videodaki gpu ve cpu sıcaklıkları afterburner açıkkenki değerlerle eş değil. Bu yüzden de biraz fps farkı olması normal. Öyle inanılmaz...
  3. iWexlyn

Hocam şöyle düşün. Diyelim ki RDR oynuyorsun. Her sahnede aynı FPS değerini alman mümkün mü, hayır. Valorantta mesela gökyüzüne bak fps değerin daha da artacaktır. Çünkü renderlanması gereken obje daha az. Herhangi bir sorun yok yani değerler gayet normal.
  4. iWexlyn

Yardım Win 11 Pro Key Nerden Alınır

jetlisans ve sağlamlisans güvenilirdir hocam.
  5. iWexlyn

Klavye Modlama Önerisi

Ajazz AK680 satın aldım. Henüz elime ulaşmadı. Geldiği gibi modlamayı planlıyorum. Daha önce hiç denemedim, YT de videolara vs baktım kağıt bantla 2-3 kat çekiyorlar. 2-3 kat yeterli mi daha fazlasına gerek var mı? Ayrıca klavyeyle beraber gelen o koruma süngerini kullansam iş görür mü acaba?
  6. iWexlyn

Ajazz Ak680 Vs. Dierya T68Se

Arkadaşlar bu iki klavye arasında kaldım. Ajazz'ı aliexpress üzerinden alacağım alırsam (farklı bir öneriniz varsa fikirlere açığım). Ya da amazon üzerinden Dierya model klavye alacağım. Ajazz'da hot swapp özelliği var yanlış bilmiyorsam. İkisi arasından hangisini tercih etmeliyim ? Bütçem max...
  7. iWexlyn

1K Mekanik Klavye Önerisi

Bu bahsettiğiniz klavyeyi kullandınız mı peki hocam. 5-6 ay sonra bozulsun vs. istemiyorum. 2 seneyi çıkarsa yeter. 4 senedir msi gk30 kullanıyorum fakat fiyatlar artıyor bunun da ömrü çok kalmadı o yüzden pişman olacağım bir şey almak istemiyorum.
  8. iWexlyn

Çok fazla kronik sorunlu diye yorum gördüm hocam. Benim bahsettiğim modele göre bunun + yanı nedir acaba ?
  9. iWexlyn

++
  10. iWexlyn

Güncel
  11. iWexlyn

Arkadaşlar bütçem maksimum 1K. Maalesef daha fazla çıkamam. Aklımda bu model var. Ayrıca bunun DK61se modeli de var onda yön tuşları fn tuşuna basılı tutarak çalışıyor diye biliyorum. Onun dışında başka bir fark var mı ? Ya da sizin bu bütçede önerebileceğiniz klavyeler nelerdir ? Red switch...
  12. iWexlyn

Bi̇m Termos Bardak Alınır Mı ?

Arkadaşlar ürün bu https://www.bim.com.tr/aktuel-urunler/celik-termos-bardak-470-ml/aktuel.aspx Daha önce alıp kullanan oldu mu fiyatı çok uygun geldi yarın mağazalara gelecekmiş alınır mı sizce ?
  13. iWexlyn

11 Kya Iphone X Alınırmı

A34 alabilirsin hocam. Geçenlerde amazonda kampanya vardı telefonun yanında galaxy buds 2ydi yanılmıyorsam hediye olarak veriliyordu hala geçerli mi bilmiyorum fakat telefon bu fiyat bandı için güzel özellikler barındırıyor. Şahsen ben de kullanıyorum kamera konusunda üzebilir sadece onun...
  14. iWexlyn

Steam Profil Önerisi

https://steamcommunity.com/profiles/76561199030111509/ Arkadaşlar Steam profilim bu. Arka plana uygun bir hareketli avatar arıyorum. Ya da hareketsiz arka plan + yeni bir avatar öneriniz varsa fikirlere açığım. 3600 puanım var. Aşırı renkli olmazsa sevinirim.
  15. iWexlyn

Saniyelik Drop Sorunu

Güncel
Geri