Juice kullanıcısının son içeriği

1. Juice

Paragraf Sorularını Çözemiyorum

Rica ederim umarım yardımcı olur
  2. Juice

Paragraf Sorularını Çözemiyorum

Sahuraka hocamın dediği gibi sadece metnin odaklandığı kısmı okuyabilirsiniz ayrıca isterseniz şu videoya bir bakın bana yardımcı olmuştu:
  3. Juice

Yardım Cs2 Arkadaşla 1V1 Nasıl Atılır?

Arkadaşımla 1V1 vs atmak istiyoruz fakat atölye haritalarına falan birimiz girebiliyor diğerimiz düşüyor. Bunu nasıl çözebiliriz? Şimdiden teşekkürler iyi forumlar :)
  4. Juice

Öneri Tatilde Izlenebilecek Film Önerisi

Öncelikle herkese selamlar ve iyi forumlar şu sıralar çok sıkılıyorum ve yapacak bir şey arıyorum genellikle film izliyorum fakat artık izleyebilecek bir şey bulamamaya başladım,genellikle aksiyon,komedi ve soygun temalı filmleri seviyorum (Payday, Çatışma, Wrath Of Man, tarzı) fakat diğer...
  5. Juice

Valo Random Hesap

Öde pin dediğiniz site güvenilir mi bilmiyorum ama random hesaplar güvenilir değil hemen hemen hepsi çalıntı hesaplar veya sıfırdan açılmış hesaplar oluyor almanızı tavsiye etmem.
  6. Juice

Oyun Önerisi Istiyorum

Call of duty serisinden bir oyun oynayabilirsiniz,campainler 5-7 saat arası oluyor genellikle
  7. Juice

Son Harfi Ile Bir Oyun Yazın

Elden Ring
  8. Juice

Deathloop
  9. Juice

Resident Evil
  10. Juice

Detroit Become Human
  11. Juice

Bir önceki yazılan oyunu son harfi ile bir oyun yazın ben başlyorum Max Payne yazacak arkadaş E ile başlayan bir oyun yazsın
  12. Juice

Yardım Şifresini Unuttuğum Mail Olmadan Epic Games Hesabıma Girebilirmiyim ?

Geçtiğimiz gün şu tarz bir konu açmıştım: https://forum.pchocasi.com.tr/konu/73653 epic games hesabımın bağlı olduğu mail adresine giriş yapamıyorum bu Mail ile Epic Games hesabıma girmem gerekiyor Epic destek bu konuda yardımcı olurlar mı acaba ?
  13. Juice

Yardım Mailimi Nasıl Kurtarabilirim ?

Aynı telefon numarası maalesef ondada kayıtlı ve numaraya erişimim yok :(
Geri