K@dirr kullanıcısının son içeriği

1. K

Bilgisayar Ekran Kartımı Görmüyor

normalde ekran kartını ben sonradan almıştım sistemim apu sistem apu sistemin görüntü kablosunu çıkarttığım zaman bilgisayar hiç açılmıyor başta ekran kartı hatası veriyor 1 uzun 2 kısa bip sesi bende bu şekilde açabiliyorum. şuanda ekran kartına bios atmayı deniyorum hata veriyor (driverlerda...
  2. K

Bilgisayar Ekran Kartımı Görmüyor

apu işlemcimle görüntü alıyorum harici ekran kartım silik gözüküyor bunu nasıl düzeltebilirim 1705423093
  3. K

❤️‍🔥 Kullanmadığınız Oyun Ve Platform Kodları ❤️‍🔥

benim de bir sürü kodum vardı ama geçen boş zamanıma geldi geçireyim dedim hata verdi kodların zamanı oluyor mu?
  4. K

Yardım Anakartaki Bu Vida Çıkmıyor?

anakartı altından tutup elinle kendine doğru biraz çek çok güç uygulama sonra da vidayı döndür
  5. K

Yardım Anakartaki Bu Vida Çıkmıyor?

anakartı biraz kendine doğru çek vidayı öyle döndür
  6. K

Arkadaş

iyi yapmışsın
  7. K

Cs 2 2 Farklı Hesap Arasında Fps Farkı Var

yan hesabımda 30fps farkla daha çok fps alıyorum ayarlar aynı başlatma seçenekleri de aynı
  8. K

Oyun içi çektiğiniz fotoğraflar

9. K

Cs De Neden Bu Saçmalık Var

round başlar başlamaz kafasına sıkarsan ceza alma ihtimalin daha yüksek.
  10. K

Kablolamada Yardıma Ihtiyacım Var

anakartın kullanma kılavuzunda yazıyor olması lazım
  11. K

Yardım Diskim Bozuk Mu ?

1. resim düzgün çalışan m2ssd 2. resim sorunlu olduğunu düşündüğüm 5-6 yıllık ssd burda göstermeye çalıştığım ssd ye dosya eklerken/silerken izin istemesi
  12. K

Yardım Diskim Bozuk Mu ?

james donkey ssd var ve son 2-3 haftada sorun çıkartmaya başladı. overwolf outplayed kullanıyorum önceden D diskime kaydediyordum ama artık uygulamadan kaydedilenmesi istenen yere bile d diskimi seçemiyorum bu sorunlu olmayan disklerden biri bu ise sorunlu olan disk hard disk sentinel den...
  13. K

Çözüldü Csgo Güncellenmiyor

teşekkür ederim global, 2400 saat
  14. K

evet şuanda güncelliyorum.
  15. K

hocam bir şey soracağım bu betayı herkes oynayabiliyormu şuan bana 15gblık güncelleme geldi
Geri