Kadir6465 kullanıcısının son içeriği

1. K

Soru Ryzen 5 3600X RTX 2060 Super Sistem Ne Kadar Eder?

Kasaya uygub bir fiyat derseniz alabilirim
  2. K

Fiyat/Performans Smoki̇n ! Yeni̇ PCH Si̇stem

18.00 da yayında olur sanırım beklemeye devam
  3. K

Fırsat PCH V3.1 Yeni Sistem 8.999Tl!!

bende donanım arşivinin sistemini zar zor aldım. herkes aynı anda sepete ekle dediği için bazılarında sorunlar oluyor. ben 2-3 defa sepetten döndüm sürekli ekle ekle diyerek sona kadar zar zor gittim ve aldım. yinede emeğinize sağlık ben diğer sistemi tercih ettim :) @OceanLaB
  4. K

Garantiden Sıfır Gelen Laptopum Ne Kadar Eder ?

İ7 12. Nesil şuan serin çalışıyor testlerini yaptım. 11. Nesiller çok ısınıyor intelin. Fan sesi maalesef ki bu modellerde böyle bende l 😊 haklısın ortalama 45-50 arasında sanki ideal gbi. 2-3 gündür kullanıyorum güzel ama bana çok üst seviye bu . 3050 ti li falan rahat yeter bana. Servis...
  5. K

İ7 12. Nesil şuan serin çalışıyor testlerini yaptım. 11. Nesiller çok ısınıyor intelin. Fan sesi maalesef ki bu modellerde böyle bende sevmedim
  6. K

Evet hocam sadece ssd 1 tb ve ram 16 bendeki
  7. K

Valla hocam i7 11800h ve rtx 3070 lisi vardı değişim oldu oda arızalandı en son üst model vereceğiz dediler bunu verdiler işte
  8. K

arkadaşlar merhaba ; excalibur g911 cihazım vardı. garantiden bir üst modeli ile değişim sağlandı. satmak istersem ne kadar eder ? 2 gündür kullanıyorum çok güzel laptop ama pubg mobile de bana fazla geleceğini düşünüyorum i7 12700 h işlemci 16 gb ram RTX 3080 Tİ 16 gb ekran kartı 1 tb ssd m2...
  9. K

İPAD MİNİ EKRAN ONARIMI HAKKINDA

merhaba bende 2 adet ipad mini var birisinin ekranı kırıldı. diğeride sağlam ama kozmatik olarak kötü. kırık ekrandan diğer ekrana EKRAN aktarma için yardımcı olabilacek birisi var mı ? istanbuldayım ama uygun fiyat olması lazım tablet zaten 300-400 lira.
  10. K

FORMAT ATACAĞIM AMA CALL OF DUTY NASIL YEDEKLENİR?

hocam format atmam gerekiyor.
  11. K

FORMAT ATACAĞIM AMA CALL OF DUTY NASIL YEDEKLENİR?

arkadaşlar laptopuma formart atacağım battle net hesabımdaki call of duty dosyasını nasıl yedeklerim? oyun 40-50 gb ve ben tekrar indirmek istemiyorum. bu şekilde dosyasını nasıl yedekleyip format attıktan sonra nasıl kurabilirim.
  12. K

3000-4000 arasında monitör tavsiyesi

İ3 10105 f rx 6500xt
Geri