kahya311 kullanıcısının son içeriği

1. K

Rtx50 Serisini Beklemek Mantıklı Mı?

teşekkür ederim çok sağolun <3
  2. K

Rtx50 Serisini Beklemek Mantıklı Mı?

şuan 7 8 yıllık hp bir laptopım var gtx940 i57200 var oyun oynamak için 70.000tl bütçe ile laptop almayı planlıyorum rtx50 serisini beklemek mantıklı olurmu ?
  3. K

Fiyat/Performans Darboğaz Yapar Mı Fiyatı Iyi Mi Tavsiye ?

teşekkür ederim desteğiniz için sağolun
  4. K

Yardım Bu Laptop Alınır Mı?

sanmıyorum kardeşim bende i5 7200u gtx940 8gb ram li laptop var kaldırmıyor tavsiyem en kötü 1050 almanız yönünde
  5. K

örnek bir sistem atma şansınız var mı ? teşekkür ederim
  6. K

ryzen 5 5600 asus prime b450m-k palit 4060ti 16gbvram 2x16 gskill ripjawsv ram 1tb lexar 7400/6500 ssd 750w güç kaynağı thermalright aqua elite 240mm sıvı soğutucu 32.400TL
  7. K

Skyrim Se Mı Skyrim Ae Mı

soru başlıkta belirttiğim gibi special edition mı anniversal edition mı ücretin herhangi bir önemi yok hangisi tercih edilebilir zevk açısından ?
  8. K

Ekran Kartı Mı Değiştirmeliyim Işlemci Mi?

valorant tarzı bir fps oyunu oynuyorsan işlemcini yükseltmen daha mantıklı olacaktır muhtemelen 1699301303 onun haricinde hikayeli daha kaliteli (görüntü olarak) oyunlar için ekran kartını yükseltmen mantıklı olur
  9. K

Fallout New Vegas Türkçe Yama

fallout nv oynamaya karar verdim hikayesinin çok iyi olduğunu duydum fakat hiç bir şekilde türkçe yama bulamıyorum bir çok yamayı denedim fakat oyuna girdiğimde oyundaki metinler halen ingilizce yardımcı olabilecek var mı ?
  10. K

9K Ya Kadar 240Hz Ips Monitör Önerileri

teşekkür ediyorum herkese wiewsonic xg2431 adlı modeli tercih edip aldım şuan kullanıyorum çok memnunum
  11. K

Hdmı Girişi Bozuk Olan Laptop A Usbto Hdmı Takarak Monitör Kullanılabilirmi

laptop ımın hdmı girişi bozuldu usb to hdmı dönüştürücüsüylemi kullanmak daha mantıklı yoksa giriş kısmını değiştirmekmi
  12. K

Hdmı Girişli Laptopa Dp Bağlama

240hz fhd monitör satın aldım fakat laptop ımda hdmı girişi var monitördede hdmı girişi var ama dp ile bağlamak daha mantıklı olur diye düşünmüştüm dönüştürücü vs. bir araç kullansam 240hz görebilirmiyim monitörde bir problem çıkarmı veya hdmı ile bağlasam 240hz alabilirmiyim ?
  13. K

diğer seçenek sizin attığınız wiewsonic di va panel konusuna gelicek olursak kendileri hepsiburada sayfasına 3000:1 kontrast başlığada ıps yazmışlar sanırım yanlış yazılmış wiewsonicde karar kıldım ilginiz için teşekkür ediyorum 1698086114 birde son bir sorum olucaktı bu monitörde şuan amd...
  14. K

teşekkürler
Geri