kalytt75 kullanıcısının son içeriği

1. K

RX 6700 XT Driver Sorunu

Merhaba hocam ekran kartını servise yolladılar ve değiştirdiler. Bu süreç 1 ayımı aldı ve ne çile çektim size anlatamam. Size haber vereceklerini söylüyorlar ancak siz aramadığınız sürece hiçbir şekilde ulaşmıyorlar. Birbirlerinden habersiz iş yapıyorlar, bir gün önce teknik servis yarın belli...
  2. K

RX 6700 XT Driver Sorunu

Yarın görüşeceğim hocam Bu arada uygulama üzerinden oyunun FPS'ini 70'e çektim ve oyunu açabiliyorum şu an, kayıt almaya çalışacağım şimdi çökecek mi onu kontrol edeceğim GPU'yu düzgün takamama yüzünden yaşanabilir mi bu durum? Yüksek fps aldığımda direkt crash veriyor ve kasadan coil whine...
  3. K

RX 6700 XT Driver Sorunu

@Çağdaş Işık hocam WHQL recommended'i kurdum ancak yine aynı şekilde CSGO'ya girdiğim gibi donuyor ve oyun crash veriyor ardından AMD hata bildirimi geliyor.
  4. K

RX 6700 XT Driver Sorunu

https://www.amd.com/en/support/graphics/amd-radeon-6000-series/amd-radeon-6700-series/amd-radeon-rx-6700-xt Bu link üzerinden Auto Detect and Install olanını indirmiştim ve 23.5.2'yi seçip kurdum. Auto detecttekinin WHQL olmama şansı var mı? Eğer varsa altındaki WHQl recommended yazanı indirip...
  5. K

RX 6700 XT Driver Sorunu

Güvenli moda alıp DDU üzerinden driver'ı silip kurdum her seferinde. Windows orijinal olması gerek çünkü deneme sürümü yüklü geldi Bana link atma şansınız var mı? WHQL var mı yok mu anlayamadığımdan yanlış driver'ı indirmek istemiyorum
  6. K

RX 6700 XT Driver Sorunu

23.5.2 zaten WHQL sürümü diye biliyorum, 23.4.1de de aynısını diyordu İlkini kurarken bana 23.2.1 isteğe bağlı diye bir seçenekte çıktı, onu da kurup denemeli miyim?
  7. K

RX 6700 XT Driver Sorunu

Üç gün öncesinde R5 5600 ve RX6700XTli bir sistem aldım. İlk olarak driver için Pro versiyonunu indirmiştim ve CS:GO'da ana menüye girdiğim anda çöküyor ve hata veriyordu. Sonrasında Adrenalin 23.5.2 driver'ını yükledim ve oyuna girebildim, ancak Radeon yazılımı ile kayıt almaya çalıştığımda...
Geri