Kapdog kullanıcısının son içeriği

1. K

Klavye Önerisi

3000 TL bütçem var full size veya 80 olmalı bilindik marka olmalı Türkçe klavye olmalı kendi yazılım uygulaması olmalı FPS oyunu oynuyorum şuan iki model arasında kaldım biri Asus Rog strix Scope RX diğeri Asus Rog strix tkl Chery Mx red switch sizce hangisini almalıyım birincisinde Asus Rog...
  2. K

Kasa Için 17.000 TL Bütçem Var Nasıl Birşey Toplayabilirim

2 el 6600xt 12 GB sistem al o paraya yada 19 k ya cikabilirsen 6700xt 12 sistemler var veya 3070 var ama 6700xt daha iyi vram ve performans olarak ikinci el al o paraya ben bile 25 e ikinci el alicagim çok daha uyguna geliyor 25 e 16 GB kartli sistem alicam sen düşün artık
  3. K

İkinci El Klavye

Ben ikinci el alınırmi diye danistim aslında ama klavyeyide konuşmuş olduk :))
  4. K

İkinci El Klavye

Dostum hem çok küçük hem çok renkli sadece değil hemde kendi uygulamasi yok 1712257588 Dostum asusun kendi switchini kullandığı sayılı klavyelerden tepkime nerdeyse 0 sn çok iyi model bence
  5. K

İkinci El Klavye

Dostlar Selam. 1500 1800 gibi bir bütçem var, ve ikinci elde bir klavye buldum ASUS ROG scope RX çok temiz duruyor cihaz ve evime yakin gidip deniyebilirim kutusu falan her şeyi duruyor ürünün fiyati 1800 fakat 1600 falan kirdiririm sizce bu klavyeyi mi alayım yoksa 1600 TL'ye Logitech G213 mu...
  6. K

Sapphi̇re Radeon Ni̇tro+ Rx6800Xt Se Oc

Teşekkürler
  7. K

Knk w anlamında kaldırıyor markaya gelirsekte en azından sertifikası var sertifikasız markasizlardan iyidir
  8. K

Komple sistemde var kart ikinci el diğerleri sıfır faturalı kartta faturalı garantisi ocakda bitmiş işlemci 5 5600 anakart asus tüf a520m plus wifi 16 GB 3600Mhz Ram GJskill 500 GB WD green ssd 600w Everest 80 Plus Gold PSU var nasıl sence fiyatı 23000
  9. K

İşlemcim 100 Derece

Virüs felan var büyük iht hemen formatla macun sur ve ikinci el soğutma al
  10. K

Bu kart alınırmi sence peki
  11. K

Selamlar başlıkta belirttiğim kartlı bir sistem alicagim fakat se ve oc nin açılımı ne bazı kartlarda sadece se var bazılarında ikiside var hangisi daha iyidir ve bu kart alınırmi genel olarak
  12. K

Epi̇cdenmi̇ Steamdenmi̇ Alinir

Agalar RAİNBOW SİX Steamde 3.50 dolar felan fakat almak için 5 dolar yatiricagim ve aynı oyun epicde şuan 45 TL sizce hangisinden alayım
  13. K

21.000-25.000 TL Bu Sistem Alınırmi

Agalar sistem 21500 TL ve ilerde kasa ve PSU yukseltemesi yaparım 1 yıl sonra sizce nasıl fp ye göre Sistem; Anakart : ASUS Tuf Gaming A520M-Plus Wifi (Faturalı - Sıfır - Ağustos 2026'ya kadar garantili) İşlemci : AMD RYZEN 5 5600 3.5 GHz 35MB AM4 İŞLEMCİ (Sıfır - Faturalı) Ekran Kartı ...
  14. K

Everest Psu

Kanka mantiken yoruldukca PSU nun zorlanması artar ve risk daha büyür diye saat verdim mesela sen bu PSU ile 24 saat açık bir şekilde Forza gir evin yanar
Geri