karyakaya kullanıcısının son içeriği

1. K

iPhone 12 şarj sorunu

cihaz yeni ve pil sağlığı 100
  2. K

iPhone 12 şarj sorunu

arkadaşlar merhaba yakın zamanda iphone 12 aldım fakat şarj konusunda çok dengesiz geliyor cihaz mesela şarjım %90 iken 20 dk 90 olarak kalıyor sonra bir anda hızlıca %87'ye düşüyor orada da 20 dk takılıyor hani bu zaten taktığım bi mevzuydu ama asıl sorun şu ki %30'lara geldikten sonra telefon...
  3. K

iPhone 12 almak yerine daha üst model mi almalıydım?

12 128 gb aldım ben de nerede düşmüştü?
  4. K

iPhone 12 almak yerine daha üst model mi almalıydım?

Arkadaşlar merhaba, Dün iPhone 12 aldım ama telefon ve yanında aldığım şeylerin fiyatlarını duyanlar neden az daha verip 13-14 almadın dediler, moral bozuluyor istemsiz siz ne düşünüyorsunuz? iPhone 12 - 24 bin tl Şarj cihazı - 420 tl Kurulum, telefondan telefona aktarım hizmeti, ekran...
  5. K

iPhone 11 mi iPhone 12 mi?

Arkadaşlar merhaba, Yıllardır android kullanıyorum son telefonum da s20 idi her zaman da memnundum ama instagramda falan her attığım hikaye bulanıyor ve ben içerik üreticiliği yapmak istiyorum ve gözlemlediğim kadarıyla iPhone telefonlar cam gibi çektiği gibi uygulamaya aktarabiliyor. Bütçeme...
  6. K

Oyunda sistem değerlerim nasıl?

soğutucuya verecek param yok şu an bir süre de olamaz sanırım.. kesin alınması mı gerek?
  7. K

Cougar MX 440 Mesh RGB kasa hocam.
  8. K

hocam 93 derece olan yer nerenin sıcaklığı yav çok sıcak değil mi :)
  9. K

Sistemi yormak ömrünü kısaltır mı?

şimdi çektim bunu. değerler nasıl sistem zorlanıyor mu?
  10. K

şimdi çektim bunu. sizce değerler nasıl cihaz çok zorlanıyor mu?
  11. K

Ekranda işlemci sıcaklığı hangisi?
  12. K

Oynadığım bir gün sıcaklık değerlerini buraya atıp sorarım size nasıl diye hocam
  13. K

BF5 ultra ayarlarda mı?
  14. K

Soğutucular çok para hocam be. Kasamda 10 tane fan var yetmez mi?
  15. K

Arkadaşlar merhaba. Yakın zamanda RX 6700 XT ekran kartlı R5 5600 işlemcili bir pc topladım ve 2k ultra ayarlarda bf5 falan oynuyorum. Ekran kartımı işlemcimi sizce çok yoruyor muyum? Ben zaten görsel şölen yaşayıp çok yüksek fps almak için bu sistemi topladım ama bir arkadaşım da yazın...
Geri