Kaymakomer69 kullanıcısının son içeriği

1. K

Render Pcsi̇ (Temmuz 2023)

Selamlar, Arkadaşlar herkese merhaba öncelikle bana lazım olan şey 3 boyutlu çalışmalar yapacağım sağlam bir render pc olması bütçe önemli değil siz parçaları atarsanız çok sevinirim iyi günler.
  2. K

Eurasia Ve Ithalatçı

arkadaşlar hepinize merhabalar playstation 5 alacağım fakat kafam biraz karıştı ithalatçı garantili iki kollu makina 16 bin tl . tek kollu eurasia garantili makina 18 bin tl bunların arasında ne gibi fark olabilir acaba yenilenmiş olabilir mi diyorum kafam baya karıştı linkleri aşağı bırakıyorum...
  3. K

Tv Kararsizliği

BİLGİSAYAR İLE ALAKASIZ FAKAT SORUM ŞÖYLE PLAYSTATİON 5 OYNAYAN BİRİSİYİM 75 İNÇ 8K TV 96.000TL 85inç 4K TV 44.000 TL ARADAKİ FARKI SİZCE ÇOK ANLAR MIYIM NEREDEYSE İKİ KATINDAN FAZLA FARK VAR DEĞER Mİ YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM
  4. K

PC Her Uygulama Açışımda Güncelleme Yapıyor

Merhaba arkadaşlar öncelikle herkese iyi günler diliyorum, bilgisayarım son zamanlar ne açsam güncelleme yapıyor ama hızlı indiriyor örnek pubgye gireceğim zaman 32gb lık indirme yapyıor ve 20 dakıkada indiriyor valorantta aynı şekilde yardımcı olur musunuz.
  5. K

17.000 TL Laptop Önerisi (Mayıs 2022)

Arkadaşlar oyun için 17.000 TL bütçeli laptop önerir misiniz?
  6. K

Özel PC masası yaptırımı hakkında!

reisler öncelikle herkese hayırlı geceler sorum kısa ve öz pc masası yaptıracağım fakat geniş ve ferah olmasını istiyorum ölçüler sizce nasıl olmalı benim düşüncem asla ve asla küçük olmasın büyüğün zararı olmaz ölçüleri atabilir misiniz kafanızda olan
  7. K

Binamda fiber yok ne yapabilirim.

arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar sorum şu ki ankaranın gölbaşı ilçesinde ikamet ediyorum ve bizim binada sanırım fiber yok ankaranın merkezi bir yerinde nasıl böyle olur aklım ermiyor ne yapmam gerek nereye başvuru veya şikayet etmem gerek birde eğer varsada nereden anlayabilirim fiberin...
  8. K

Dikey Tutamaç Kartına Uyuyor Mu

https://www.amazon.com.tr/EZDIY-FAB-tutucu-tutucusu-yükseltici-kablo-beyaz/dp/B096V4VR35/ref=mp_s_a_1_3?crid=218Y8FHLTF20R&keywords=gpu%2Bholder%2Bkit&qid=1650564990&sprefix=gpu%2Bholder%2Bkit%2B%2Caps%2C256&sr=8-3&th=1&psc=1 reis özetle bu uyumludur demi almamda sakınca yok alacağım şimdi
  9. K

Reis ölçüler böyle yanlış bir şey yapmıyım diye fotoğraf ile attım
  10. K

Tamamdır usta yazacağım buraya
  11. K

Kaç çıkması gerekiyor
  12. K

https://www.amazon.com.tr/EZDIY-FAB-tutucu-tutucusu-yükseltici-kablo-beyaz/dp/B096V4VR35/ref=mp_s_a_1_3?crid=218Y8FHLTF20R&keywords=gpu%2Bholder%2Bkit&qid=1650564990&sprefix=gpu%2Bholder%2Bkit%2B%2Caps%2C256&sr=8-3&th=1&psc=1 Kusura bakma hiç bilgim yok yardım edenimde yok bu forumdan başka bu...
  13. K

peki bu kart ve kasa için holder kit önerir misiniz alacağım hemen
  14. K

Anlamadım neyde sorun olacak
  15. K

Kasam gamepower warcry sığar mı ?
Geri