keisy kullanıcısının son içeriği

1. keisy

Arkadaşlar Allah Aşkina Yardim Edi̇n

CS 2 de oyun içi ayarlarda Tuş atamalarını kontrol ettin mi? Belki çakışıyorlar farklı tuşlar...
  2. keisy

45.000-60.000 TL Bilgisayar Mühendisliği Laptop Öneri

Elbette meslektaşım, kesinlikle AMD işlemcili bir laptop önermiyorum. Gereksiz ısınıyorlar, soğutma ve hava sirkülasyonu ne kadar iyi olursa olsun. Önerim şu şekildedir: Dell G16 Gaming 7630 G167630005U. 16 inç ekranı ve 2560x1600 çözünürlüğü bulunmaktadır. Intel Core i7-13650HX işlemcisine...
  3. keisy

Sıvı Soğutucu Önerisi

Kasanda RGB kontrolcüsü veya bağlantı noktaları aracılığıyla kasanızın RGB aydınlatmasını kontrol edebilirsiniz. Xigmatek Lamiya'nın üst kısmındaki ızgara bölmesinde 240mm'lik sıvı soğutma için yer olduğunu görüyorum. Önerilerim: MSI MAG CoreLiquid 240R V2 Siyah 240mm İşlemci Sıvı Soğutucu...
  4. keisy

1000 -2000 TL Arasi Klavye Öneri̇si̇

Merhaba dostum, Lenovo Lecoo GK301 Red Klavye piyasanın fiyat ve dayanıklılık konusunda lider olduğunu duydum. 60 milyon tuş basımı, metal gövde ve Double Injection örgü kablo gibi özelliklere sahipmiş. İstersen bir göz atabilirsin.
  5. keisy

26.000-30.000 TL Acil! Hazır Sistem Sizce Iyi Mi?

İyi akşamlar, dostum. Seçtiğin sistem CS için gayet yeterli, ama fiyatı bana pahalı geldi. Hazır sistem kategorisinden daha iyi tercihlerin olabileceğini düşünüyorum. Mesela birkaç tanesini atacağım. --- https://www.gencergaming.com/haqqus-gen-xvii-ddr5 - Ryzen 5 7500F ve RX6700 Kombinasyonu...
  6. keisy

Sıvı Soğutucu Önerisi

Bütçen nedir, dostum? Ona göre marka ve model önerisinde bulunacağım.
Geri