kemalaloglu kullanıcısının son içeriği

1. kemalaloglu

Vgn Dragonfly F1 Pro Mouse Alınır Mı

Arkadaşlar kullanan var mı nasıl bir mouse superlight alacaktım ama vazgectim bu kafama yattı gibi
  2. kemalaloglu

Logitech G Pro X Superlight Alınır Mı?

VGN Dragonfly Wireless Mouse F1 Pro / Beyaz Dediğin kanalı inceledim şunu almayı düşünüyorum
  3. kemalaloglu

Logitech G Pro X Superlight Alınır Mı?

Merhaba arkadaşlar rekabetçi oyunlar olan Valorant - Cs gibi oyunları oynuyorum. Bunun için profesyonele yakın bir mouse arıyorum. Bütçeyi şunu kesinlikle al denmesi halinde yükseltebilirim. Şimdiden teşekkürler. Mevcut mouse: ASUS TUF GAMİNG M3 AURA
  4. kemalaloglu

PC Donuyor

Arkadaşlar bir dostum PCH GOAT V3'Ü ALDI ekran kartını dönüştürücü ile bagladı, sitem ettiği konu ise ekranın donması ve bilgisayarı kapatmadıgı sürece donuk kalması ben sorununun dönüştürücüden kaynaklı oldugunu söyledim ama size de danışmak istedim
  5. kemalaloglu

Redmi Note 10 Pro İmei Nasıl Atılır

Arkadaşlar selamlar. Kullandıgım telefon Redmi Note 10 Pro. Telefona İMEİ attırmak istiyorum bizzat kendim. İlk aşama olarak Bootloader kilidinin açılması söylendi bunu yaptım ve 1 hafta beklemem gerekiyormuş. Sonrasında süreç nasıl işliyor bilgi sahibi arkadaşlar yardımcı olursa çok müteşekkür...
  6. kemalaloglu

Instagram Şifrenizi Sıfırlamak Için Dokunun: Mesajının Ara Ara Telefonuma Gelmesi

Dostlar ara ara bu mesaj telefonuma geliyor. Neden böyle oluyor hiçbir fikrim yok. Şifremi yenilemek için bana bir link yollanıyor. Biri tarafından kasıtlı olarak mı yapılıyor? Başına gelen var mı? İyi Forumlar.
  7. kemalaloglu

Sınava Girerken Akbil Anahtar Vs. Serbest Mi!

Keşke olsa tek yaşıyorum
  8. kemalaloglu

O zaman mecbur çevredeki herhangi bir emanetçiye vericem
  9. kemalaloglu

Arkadaşlar hafta sonu yksye gireceğim ancak anahtar akbil kağıt para yanımda bulundurmak mecburiyetindeyim. Bunları sınav salonuna alıyorlar mı? Bilgisi olan var mı?
  10. kemalaloglu

Oyuncu Koltuğu Önerisi

Kullanan var mı nasıl uzun süre kullanımda
  11. kemalaloglu

Oyuncu Koltuğu Önerisi

Arkadaşlar bütçe max 3 3.5k acil almam lazım artık yoksa fıtık olacam. tavsiyelerinizi bekliyorum. iyi forumlar.
  12. kemalaloglu

Yardım Rdr 2 Kaldırır Mı?

kanzi ultarada yine oynarsın
  13. kemalaloglu

5 5600 Için F/P Kule Tipi Soğutucu Önerisi

bütçe max 1k arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum.
  14. kemalaloglu

İş Hayatı Hakkında Yardım

Arkadaşlar Sanayi ve Teknoloji Bakanlıgında sözleşmeli personel olarak çalışmaktayım. Ben ilerleyen süreçte Adalet Bakanlıgına başvuracağım. Bunun için istifa edersem benim iş hayatına tekrardan atılabilmem için belli bir süre bekleme gibi bir koşul söz konusu mu? Kısacası: Mevcut işim var...
Geri