Kemo kullanıcısının son içeriği

1. Kemo

Hangi Model Telefon Kullanıyorsunuz Ve Ne Oynuyorsunuz?

Samsung S23 kullanıyorum
  2. Kemo

İlk Mesaj Ne Yazılır

Story atmasını bekle. Senin de ilgilendiğin bir aktivite ile uğraşıyorken atarsa hele, kaçma ihtimali çok düşük. Tabi bir de ilk tipine bakar, tanımıyor etmiyor sonuçta. Tipin ortalama üstüyse şansın olur. Manitası yoksa geçerli tabi tüm bunlar
  3. Kemo

Bu Sistem Alınır Mı?

Alınır
  4. Kemo

Banggood Güvenilir Bir Sitemi

Ben klavye sipariş etmiştim, 1 ay kargo bekledim en sonunda iptal ettim
  5. Kemo

G24F-2 Monitör Alınır Mı?

6 aydır kullanıyorum, tek sıkıntısı dahili hoparlöre sahip olmaması
  6. Kemo

Soru Valorant Skin Önerisi

Uzaylı avcısı ve rgx katana var
  7. Kemo

Soru Valorant Skin Önerisi

Bıçak öncelik olmalı bence, sonra classic ve ghost alırdım ben olsam. Ki kendim öyle yaptım
  8. Kemo

Satılık kasa yok elimde uzun süredir, en son 6 ay önce kullandığım sistemi satıp başka sistem aldım

Satılık kasa yok elimde uzun süredir, en son 6 ay önce kullandığım sistemi satıp başka sistem aldım
  9. Kemo

Cs2 Kasa Satış Önerisi

Steam Pazarında satmaya çalışınca güvenlik için 15 gün bekletiyor. Bunu iptal edebilir miyim? Eğer edemezsem başka ne şekilde satabilirim elimdeki kasaları? FM 24 alıcam kasalardan gelen paralarla 1 Hafta içinde satmam gerek
  10. Kemo

Soru Bilgisayarım Kaç K Eder ?

20-22 arası gider bence, işlemciyi ve monitörü tek başına satman daha mantıklı
  11. Kemo

Arkadaşlar PC Mi Satıyorum Ama Hiçbir Fikrim Yok, Yardım Eder Misiniz?

Hocam 90 bin çok sanki ya, tam fiyatlara hakim değilim ama. 90 bine 0 olarak daha iyisini toplayabilirler
  12. Kemo

S20Fe Mi A54 Mü

A54 daha mantıklı, kameraları yakın birbirine. Diğer özellikler ise A54 önde ve 3 yıl daha güncel
  13. Kemo

25K Telefon Onerisi

İşlemcisi çok iyi değil, el yorabilecek bir telefon, ekran kasa oranı düşük bence
  14. Kemo

Soru Sistemim Ne Kadar Eder?

Teşekkürler
  15. Kemo

Soru Sistemim Ne Kadar Eder?

Fikri olan var mı arkadaşlar, 4 aydır kadar PC piyasasına hiç bakmadım. 23-25 gibi gider diye düşünüyorum ama sizlerin de fikri önemli
Geri