Kenxzz kullanıcısının son içeriği

1. K

Ram Docp Hatası

Merhabalar kullandığım ram 3200mhz destekliyor. Fakat ben 2400mhz kullanıyorum. Bunu değiştirmek için BIOS'dan D.O.C.P ayarını aktif ettim. Fakat şöyle bir olayla karşılaştım. DOCP'yi açtığımda bilgisayarımdan cızırtı sesleri geliyor. Ve bu durum beni korkuttu. Hemen eski haline döndürdüm...
  2. K

Soru İncehesap 15 Yaşında Indirimlerinde Samsung Odyssey G3 Ls24Ag320Nuxuf Alınır Mı

Aynı monitörü ben kullanıyorum. Çok güzel monitör sağlam da fakat tek kötü tarafı ışıklı ortamda olmuyor hocam IPS panel olmadığı için yansıtma konusunda çok başarısız. Ghosting olayı da doğru hocam maalesef çok oluyor bunun yerine ASUS'un monitörlerine bakmanı öneririm en son bu monitöre...
  3. K

Soru Şu Anda Windows 10' Dan Windows 11' E Geçilir Mi ?

Geçilir hocam artık o eski hatalar alınmıyor
  4. K

Xpg Summoner Mini Rgb Klavyesi Alınır Mı?

Anlamadim
  5. K

1000TL hocam
  6. K

XPG Summoner Mini Rgb klavyesini almayi planliyorum sizce alinabilir mi masamda yer olmadigi icin compact yapida bir klavye almam lazim bide butcemde fazla yok o yuzden karari size birakiyorum dostlar.
  7. K

Ssd'min Okuması Yüksek Fakat Yazması Az

Tamamdır hocam dediğini yapıcam. Teşekkürler
  8. K

tamamdır hocam tesekkür ederim
  9. K

Incehesaptan aldim ne yapmam lazim bilginiz var mi
  10. K

Hocam aldigim degerler crystal disk markda 1800MB yazma, 60 da okuma cikiyor maalesef
  11. K

Hikvision Desire P HS-SSD-DESIRE-P/512 512GB 2500/1025MB/s PCIe NVMe M.2 SSD Disk 1696720038 Hikvision Desire P HS-SSD-DESIRE-P/512 512GB 2500/1025MB/s PCIe NVMe M.2 SSD Disk
  12. K

Öneri Rx6600 Ve R5 5500 Ikilisine Ram Ve Anakart Önerisi

Tesekkur ederim hocam iyi aksamlar
  13. K

T-Force urunlerinden daha once kullanim ne diyim pek dayanikli degil bence. Birde hocam cok yordum seni biliyorum. Bir sorum daha olucakti. Bu islerler ugrastigin icin sende biliyorsundur projeleri saklamak icin bir boyutu yuksek hizi da yuksek ve fiyati da orta fiyatli bir nvme ssd...
  14. K

Tekrar teşekkür ederim hocam peki ya ram önerisi yapabilirmisin. Yazılımla uğraşıyorum o yüzden kullandığım programlar ram'e biraz daha dayalı ona göre öneri yaparsan çok sevinirim
Geri