klarnetcibatman kullanıcısının son içeriği

1. K

PC HOCASI VENTO KASAYA HDD MONTAJI

Merhaba, birkaç ay önce PC Hocası GG6 AMD sistemini aldım ve 500 GB lik alan yetmeyince Harddisk ile ilave yapmaya karar verdim. 3.5 inçlik alan yazıyordu kasanın açıklamasında ve ben de bir 3.5 inçlik HDD aldım. Fakat kasayı açtığımda ne bir kızak ne HDD için bir bölme gördüm. Ben bu HDDyi...
  2. K

Evolve ModartPC Nasıl Bir Sistem?

Merhabalar, arkadaşım bu sistemi alacakmış nasıl olduğunu merak ediyor. Sistemin parçaları iyi midir, performansı nasıldır acaba? (İ5 10100F e yükseltecekmiş işlemciyi) https://www.incehesap.com/evolve-oyuncu-bilgisayari-fiyati-56588/
  3. K

Xiaomi Mi 300 Mbps 2.4ghz 4c Kablosuz 4 Anten Router iyi mi?

Merhabalar, daha önce PC'm için adaptör aldım (INCA IUWA-300X) ancak odam ile salon arasındaki mesafede berbat çalıştı. Ben de herhalde adaptör bu işi çözmez diyim rooter'ı düşündüm. En uygun fiyatlı yazmış olduğum ürünü buldum. Bu ürün bana yeterli olur mu? (Odam ile salon arasında 3 duvar...
  4. K

70 TL-130 TL Arası WiFi Adaptörü Önerisi

Merhaba, Masaüstü bilgisayarıma kablolu modemi takamaycagimdan interneti uzaktan kullanabilmem için adaptör gerek. Kaliteli iyi çeken ve 70-130 TL arası bir internet adaptörü lazım önerilerinizi alabilir miyim?
  5. K

Red Dead Redemption 1 PC 'de oynanabilir mi?

Merhaba arkadaşlar, Red Dead Redemption serisinin ilk oyununu oynamak istedim ancak Playstation 3 veya XBOX 360 konsolum yok. PC'de oynamak için kesin emulator mu gerekiyor yoksa başka bir yolu var mı?
  6. K

13.000 TL Sistem Tavsiyesi (Haziran 2022)

PC Hocasının AMD si daha mantıklı bu mu?
  7. K

13.000 TL Sistem Tavsiyesi (Haziran 2022)

Merhaba arkadaşlar, 12.000 TL - 13.000 TL arası bir hazır sistem bütçem var. Bu fiyat aralığında olan sistemle RDR2, Doom Eternal, Metro gibi oyunları rahatlıkla oynayabilmek isterim. PC Hocasının AMD sistemine baktım ancak parayı alabilmem için zamana ihtiyacım var o yüzden stok bitmesinden...
Geri