Komutan Logar kullanıcısının son içeriği

1. K

Oyun Oynarken Logitech G103 Klavye Donuyor

CS 2 oynarken nadir de olsa satın aldan sonra donuyor. 10 saniye sonra geliyor. Kablosuz fare aldım ondan kaynaklanyor olabilir mi? Fareyi aldıktan sonra fark ettim bu sorunu 6-7 oyunda 2 kez oldu. Klavye: Logitech G103.
  2. K

3500 Tl'ye Kablosuz Oyuncu Faresi Önerisi

O fiyata Logitech G PRO X Superlight pembe almıştım. Ama çift tık sorunu yüzünden iade etmeyi düşünüyorum. Ama şimdiden fiyatı 600 TL artmış ve o fiyat farkını versem bile aynı sorun olmayacağı garanti değil. Switch değiştirme diye bir şey varmış. Acaba Superlight'ın Switch'lerini değiştirsem...
  3. K

Rdr2 Fps Sorunu

RDR 2 Ayarlarım ve oyun içi fps Texture Quality: Ultra Anisotropic Filtering: 16x Lighting Quality: High Global Illumination Quality: High Shadow Quality: High Far Shadow Quality: High SSAO: Medium Reflection Quality: Medium Mirror Quality: High Water Quality: Custom Volumetrics Quality: Custom...
  4. K

Rdr2 Fps Sorunu

Kamp alanında veya bazı sinematiğimsi yerlerde 38-40 FPS alıyorum. Oyun serbest bıraktığında veya çatışmalarda 60-70 arası alıyorum. Ultrada oynuyorum ama düşüğe alsam da o kamp alanında vs sürekli 38-40 alıyorum. Çözümü var mıdır? Sistem; RTX 3060. i9 13900K. 16 GB RAM.
  5. K

Hangisini Alırsam 90 Dereceleri Görmem Oyun Oynarken?

Soğutucu iyi gayet yeterli şekilde soğutuyor ve sessiz çalışıyor. Kasa nzxt h9 çok büyük ve güzel bir kasa ama sadece fanlardan çok ses geliyor.( çok önemli değil) AC unity ultra ortalama 55-65 (max 70 gördü) Doom 2016 en yüksek ortalama 60-65 (max 74 gördü) Valorant en yüksek ortalama 45-55...
  6. K

Asus rog ryuo 3 360mm argb ve nzxt h9 flow white kasayı almaya karar verdik. 1200 watt psu alacaz birde. İçlerinde gelen termal macunları sürmeye karar verdik birde sıvı termal macun alcaz. Haftaya oyunlardaki dereceleri buraya yazarım. Yorumlar için teşekkürler.
  7. K

Hangi Kasayı Almalıyım? (5K-7K Arası)

Bu kasada galiba ekran kartı kablo ile anakarta bağlanıyor. Normal anakarta oturtulmuyo. Bu üzdü işte aparat pahalı.
  8. K

Kanka bu kasaya ekran kartı direk bağlanıyor mu yoksa aparatla mı bağlıyoz? Birde asus tuf 3060 3 fanlı sığar mı?
  9. K

Hem asus rog ryuo 3 360mm alacaz hem sıvı termal macun (civalı galiba) sürecez hemde nzxt h9 flow white tempered glass usb 3.2 atx mid tower kasa bu kasayı alacaz. Sadece oyun oynayacam zaten. Kasata ekleyebilirsek alt kısmına ayrıca fan ekleyecez şimdilik bu kadar. 1690988658 gamdias auro...
  10. K

Abi asus rog ryou 3 360mm(ARGB) mi yoksa asus rog ryujin 3 360mm mı
  11. K

Hiç bir bilgim yok. Bende 3060 asus ekran kartı var 50-60 derece. 65 bile görmediğine eminim.
  12. K

Abi beni üzen tek şey 3-4 aydır ısınma meselesi ona noktayı koyacaz yakında umarım :)
  13. K

Alcağım soğutucuyla nerdeyse aynı para bu neymiş böyle :D
  14. K

Yok kanka sadece oyun başka hiç bir şey değil. Oyun oynamak.
  15. K

Yani çok fazla derecenin düştüğünü gördüm. Asus rog ııı alıp güzel bir kasa alıp bu macunu sürücez. Daha da ısınmaz diye düşünüyorum en azından 70-85 aralarında takılır 90 olmaz.
Geri