korayates kullanıcısının son içeriği

1. korayates

26.000-30.000 TL 30-35 Bin Aralığında Sistem Önerisi

Sadece sistem için bütçe bu şekilde monitör ve ekipman var. Güncel oyunları mümkün olduğu ölçüde 2K çözünürlükte oynayabileceğim bir sistem arıyorum. Sıvı soğutma olması şart değil. Parça kalitesi önceliğim sistemin en f/p sistem olmasına gerek yok. Bu ölçekteki önerilere açığım.
  2. korayates

26.000-30.000 TL 30-35 Bin Aralığında Sistem Önerisi

Arkadaşlar merhaba, 30-35 bin bandında tercihen 4060ti içeren sistem bakıyorum. Önerileriniz olursa sevinirim.
  3. korayates

Wifi Adaptör Önerisi

Tamamdır teşekkür ederim 🙏
  4. korayates

Wifi Adaptör Önerisi

Arkadaşlar merhaba, Sistemin bulunduğu yer ile modem arasında epey bir mesafe var. Tüm evin içinden kablo ile interneti taşımak istemiyorum. B-450 anakart olan sistemimde wifi yok. Bu nedenle bir wifi adaptör almayı düşünüyorum. Bütçede sorun yok, minimum kayıp yaşayabileceğim önerdiğiniz...
  5. korayates

Öneri 20-25 Bin Bütçe Sistem Önerisi(Nisan 2023)

Arkadaşlar selam, 20-25 bin bandına 2k oyunculuk için önereceğiniz sistem var mıdır?
  6. korayates

Rx 6800 XT vs RTX 3080

Dostum sen insanlara yanlış bilgi veriyorsun. Bir süredir senin mesajlarını takip ediyorum. Skygate sistemini aldığını kullandığını söylüyorsun bazı konularda. Bazı konularda yeni gelecek sistemi almak istediğini söylüyorsun. Şimdi 3080 olduğunu söylüyorsun. Eğer alıp satmıyorsan yada evde 30...
  7. korayates

Doom Eternal Grafik Problemi

İkisini de denedim fakat problemi çözemedim arkadaşlar .
  8. korayates

Doom Eternal Grafik Problemi

Arkadaşlar merhaba, Doom eternal ı açtığım zaman ekranım 144 hz den 60 hz ye düşüyor otomatik olarak. Video ayarlarında da bununla ilgili bir ayar bulup düzeltemedim. Bununla ilgili bir fikri olan var mıdır?
  9. korayates

PcHocası Skygate Coil Whine Sorunu

Arkadaşlar selam, Bende skygate sistemini alanlardanım. Herkeste olduğu gibi bende de coil whine problemi var. Galiba bu sistemi alıp bu sorunu yaşamayan yok? Muhtemelen taner hoca kendi test ettiği sistemde bile buna tanık olmuştur. @OceanLaB ? İnce hesap ürün için değişim kabul eder mi, coil...
  10. korayates

AMD Oyun Hediyeleri

Teşekkürler bilgilendirme için arkadaşlar
  11. korayates

AMD Oyun Hediyeleri

Arkadaşlar merhaba, Amd ekran kartları ile hediye edilen saintsrow , sniper elite gibi oyunları nasıl alıyorduk ?
Geri