koreyy85 kullanıcısının son içeriği

1. K

Çözüldü AMD Ekran Kartları Watman Hatası Alanlar Deneyebilirler.

https://valid.x86.fr/hi6dwb Şu an test için kullandığım sistemim: i3 12100 işlemci b660m anakart 2x8 16gb 3600mhz ram rx6500xt 4gb ekran kartı cpu-z performans sonucunu da paylaştım.
  2. K

Konu başlığını ben wattman hatası hk. diye açmıştım, birisi "hatasına son" olarak değiştirmiş. Kullanıcı deneyimim bu şekildedir. 1 kez olsun hiç bir oyunda veya uygulamada wattman hatası almadım. windowsum orjinal ve güncel. crackli programlar kullanmam. steam origin gibi oyun platformlarından...
  3. K

O arkadaşın problemi diğer birleşenlerden veya kurmuş olduğu windows tan da kaynaklanıyor olabilir. rx550 rx570 rx580 rx5500xt rx6500xt rx6600xt rx6700xt test edip kullanan biri olarak ben deneyimimi paylaştım. Bu kadar basit!
  4. K

Okuduğunu anlayamama gibi bir problemin var herhalde? Sürüm ile alakası yok. Yükleme yöntemi paylaştım. Bu şekilde yüklerseniz wattman hatası almazsınız bu kadar basit.
  5. K

Kendim deneyip sonuç aldığım her şeyin garantisini veririm. Bunu yaptıktan sonra eğer hala wattman hatası alıyorsan diğer birleşenlerine bakman lazım.
  6. K

Merhabalar, Paylaştığım görseldeki gibi sadece driver kurulumu yaparsanız hem performans artacaktır hem de wattman hatası almayacaksınız. İyi forumlar.
  7. K

AMD Ekran Kartlari Hataları Azaltildimi

Hayatım boyunca 1 kez olsun wattman hatası almadım. Paylaştığım görseldeki gibi sadece driver kurulumu yapın.
  8. K

Soru Gtx 1080Ti̇ Ile 5600X Uyumlu Mu?

1080ti güzel kart bahsettiğiniz işlemci ile rahat bir şekilde kullanırsınız.
  9. K

Soru RX 6700Xt Sistem Alınır Mı ?

pci 4.0 destekli bir anakart alsan daha iyi.
  10. K

Pckoli̇k Bilgilendirme Maili PCH Tron Si̇stem

Ben inanmıyorum. Şahsen internette yapılan karşılaştırmalar ile benim kendi kullandığım ürünlerin değerleri aynı olmuyor. Ha inanıp alacaksan al ama ben bildiğim markadan şaşmam. corsair ürünleri gerek kalite gerek garanti süreçleri konusunda en iyi marka. Tamamen müşteri deneyimimi paylaştım...
  11. K

Pckoli̇k Bilgilendirme Maili PCH Tron Si̇stem

hava soğutucu, sıvı soğutucudan nasıl iyi oluyor? kalkıp gamepower gamebooster gibi dandik ürünleri baz alıyorsanız eyv ama kaliteli (corsair, nzxt) sıvı soğutucularla kıyaslandığında, yanından bile geçemez.
  12. K

Soru Bu Zamanda 11400F Alınırımı

11400f, 12100f, 12400f 3 işlemciyide kullanmış biri olarak; 11400f ve12400f arasında sadece socket farkı var. Genel olarak performansları aynı. 11400f 1200 lga yanına b560 bi anakart ile 3600mhz ramleri uzunca bir süre kullandım. Size de tavsiye ederim. 11400f & rtx3050 ile nvidia experience...
  13. K

İki Adet Farklı Çözünürlükte Monitörü Dizüstü Bilgisayara Bağlamak

masaüstünde sağ tuş, görüntü ayarlarına girdiğinde, 3 monitörüde tanılaman gerek ve 1 2 3 olarak adlandırılan monitörlerde hangisi 1. ekran hangisi 2. ekran hangisi 3. ekran onları tanıladıktan sonra sorunun duzelecektir. bende notebooka dock bağlayarak tüm usb hdmi display portlarını aktif...
  14. K

Soru RTX 3060 Mi RX 6600Xt Mi ?

radeon sitesinden setup indirin ama kurarken sadece driver olarak kurun.
  15. K

Soru RTX 3060 Mi RX 6600Xt Mi ?

wattman hatası alan arkadaşlar, amd yazılımı kurmayın sadece driver olarak kurun. adrenalin yüklü olmasın. wattman falan hatası almazsınız ve performans daha da artıyor şahsen denedim.
Geri