krypton_1913 kullanıcısının son içeriği

1. K

Arıza Tespit Için Teknik Servis Önerisi (Toplama Sistem)

Selamlar, Toplamış olduğum bilgisayarda açtıktan kısa süre sonra ekran sinyali gidiyor, fanlardan biri duruyor ve kasa tuşları kilitleniyor. PSU buton kısmından kapatıp açınca tekrar normal açılıyor ancak kısa süre sonra (5-10-15dk) tekrar aynısı oluyor. Bileşenleri tek tek teknik servise...
  2. K

Gaming Türkiye Sahibinden Güvenilir Mi, Andromeda Mı?

ürünün seri numarası ve kart üzerindeki başka bir numarayı daha girdim. Bu numaraların ürünle eşleşmesi lazım. Satın aldığın yeri seçiyorsun bir de fatura yüklüyorsun. Sisteme girdiğinden itibaren 3 sene olarak gözüküyo sanırım ama daha önce servise yollamadım o kısmını bilmiyorum. Ürünün...
  3. K

Açıkçası beni de dolandırmış olabilirler tek güvencem ürün düzgün şekilde kapalıydı ve msi sitesine daha önce kayıt edilmemişti.
  4. K

Dostum ekran kartı aldım Msi ventus 3070ti. Kutulu ve kutu kapalı bantlıydı, ürünü açınca msi sitesinden kaydettim garantisini başlattım sorun çıkmadı. Faturayıda benim üzerime kestiler. Şuan kullanıyorum bir sorun yaşamadım. Ama eğer almyı düşünürsen kesinlikle gidip görüp al çünkü kişiler hiç...
  5. K

Yardım Yeni Sistem Ekran Gidiyor Ancak Kasa Çalışıyor

yeni aldığım sistem durduk yere giderek sıklaşarak ve açıldıktan kısa süre sonra ekranı kararıyor ancak kasa çalışmaya devam ediyor. Ekran kararmadan hemen önce cpu sıcaklığı 43 derece gpu sıcaklığı 35 dereceydi. Oyun esnasında gerçekleşmiyor masaüstünde oluyor. Monitöre hdmi ile bağlı ve...
  6. K

Sadece hafta içi 12 ye kadar açıklar pazartesi akşam gidip bakmayı planlıyorum ama çalışma tarzı ve davranışları anladığım kadarıyla Andromeda ya benziyormuş. Ürünlerin garantili ve sıfır olup olmadığını nasıl anlayabilirim. Muhtemelen kutusu açılmış olacaklardır, sistem üzerine koyma bahanesiyle.
  7. K

30K Civarı Multi Ve Single Core Güçlü Sistem Tavsiyesi

Artan kurla birlikte acil bir sistem arayışındayım, mühendis olduğum için multi core olarakta güçlü bir işlemci seçmek istiyorum ancak aynı zamanda oyunda oynamak istiyorum. Oynayacağım oyunlar çok üst düzey olmayacaktır ancak sistemin beni uzun süre götürmesini istiyorum. İşlemci olarak r7...
  8. K

Arkadaşlar merhaba, sarı sitede uygun fiyatlı sistem satan gaming türkiye diye bir satıcı var ancak fiyatlar uygun olduğu için güvenilirliğinden emin olmak istiyorum. https://gamingturkiye.sahibinden.com Bu satıcı konumu esenyurt olarak wp üzerinden paylaştı, daha önce alışveriş yapan yada...
Geri