Kursat9606 kullanıcısının son içeriği

1. Kursat9606

Modart ve İtopya

Anladım
  2. Kursat9606

Modart ve İtopya

Hocam tam anlayamadım fakat not defterine kaydettim bilgileri i3 12100f rx 6600 bir sistem bekliyorum umarım yakalarız max 11k ya falan
  3. Kursat9606

Modart ve İtopya

Ayın 30 unda itopya yeni mağazasını açıyor galiba sistemde 1 ekimde falan çıkar
  4. Kursat9606

Modart ve İtopya

Evet hocam öyle yapacağım 30 eylülde açılıyormuş bakalım modart sistemi ne zaman çıkartacak
  5. Kursat9606

PCH Haftasonu sistemi

Başarılı bulmadım hocam ne yalan söylüyeyim
  6. Kursat9606

PCH Haftasonu sistemi

Ayrıyetten işlemci ryzen 5 5600 hocam daha iyi bir fp görmedim cidden
  7. Kursat9606

PCH Haftasonu sistemi

Gayet iyi bir kasa bence hocam şimdi baktım 11.5k ya çıkarmış sistemi fazlasıyla iyi bir fiyat bence
  8. Kursat9606

Modart ve İtopya

Kartı kaydedemiyoruz ya o biraz kötü
  9. Kursat9606

Modart ve İtopya

Açılacağına dair kesin bir tarih olsa net beklenir ya
  10. Kursat9606

Modart ve İtopya

Arkadaşlar instagram'da son hikayesinde çok iddialı konuşmuş açıkcası ben bu hafta donanım arşivinin inceleyeceği veya pc hocasının çıkaracağı sistemlerden birini almayı planlıyordum bu yeni itopya mağazasının açılışına özel cep yapmayacak çok iyi bir sistem çıkaracağını söyledi yeni itopya...
  11. Kursat9606

PCH Haftasonu sistemi

Modart son hikayesinde çok iddialı konuşmuş arkadaşlar bu kadar iddialı ise bence beklemeye değer bir bakın instagram hikayesine isterseniz
  12. Kursat9606

PCH Haftasonu sistemi

Maalesef
  13. Kursat9606

PCH Haftasonu sistemi

Haklısınız hocam
  14. Kursat9606

PCH Haftasonu sistemi

Konuyu okumuştu hocam kendileri ama gizemli tutmak istiyor olabilirler saygı duyarım
  15. Kursat9606

PCH Haftasonu sistemi

@OceanLaB Sistem yarın çıkıyor hala bir ipucu yok hocam bizi biraz aydınlatın lütfen siz sistemi gizemli yaptıkça dahada yükseliyor beklentimiz
Geri