KurtlarSofrası kullanıcısının son içeriği

1. K

Tam Ekran Yapınca Oyunlar Kasıyor

Mafia definitive edition oyununda tam ekran yapınca oyunum acayip bir şekilde kasıyor tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bıraktım fakat sonuç işe yaramadı ne yapabilirim? teşekkürler rx 6800 i5 12400f 16 gb ram
  2. K

Soru Sistem Kurulumu

Sadece sıvı soğutmayı yaparlar diğer parçaları yapmıyorlar.
  3. K

Soru Sistem Kurulumu

Öyle yapmıyorlar birçok mağzaya sordum.
  4. K

I5 12400F RX 6800 Sistemde Stuttering Oluyor

Yıl olmuş 2023 ben hala bu sorunu çekiyorum, daha öncelerden de yaşıyordum. Oyunlarda yüksek FPS alıyorum fakat görüntü 20 FPS. Bu stuttering denilen illet yüzünden oyun keyfi yapamıyoruz. CS:GO ve Rainbow gibi oyunlarda olmuyor fakat yüksek grafikli oyunlarda; RDR 2, Far Cry 6, Battlefield V ve...
  5. K

RDR 2 Görüntü Akıcı değil

anladım dediğiniz testleri yapmaya çalışacağım ssd sağlığı %100 gözüküyor farklı bir ekran kartı ile deneme şansım yok maalesef windows 10 kullanıyorum teşekkürler başka bir çözüm öneririnz varsa herzaman beklerim hocam
  6. K

1080p de oynuyorsunuz galiba ben 6800 ile 1080p de bile görüntü sorunu yaşıyorum ne yapacağımı bilemedim
  7. K

Vsync açık kapalı hertürlü aynı hocam keşke vsync ile alakalı olsa da kurtulsam şu hatadan 1671519497 Denemez olurmuyum ilk yaptığım şey dediğiniz şeydi ekstra oyun içinden 120 hz 60 hz gibi denedim ama olmuyor sizde sanırım 6700 xt var oyunu oynuyor musunuz? Oynuyorsanız sizde durum ayarlar ve...
  8. K

şuan yüklü olan güncel değil mi bozuk mu ? ayrıca 2 sinde de wqhl yazıyor
  9. K

dediğiniz ayarı sadece önerilen yaptım ama benim uygulamada aşağıdaki gibi gözüküyor siz güncelleme yapmadınız sanırsam. ayrıca amd nin hangi sürücüsünü yüklememi önerirsiniz?
  10. K

amd nin adrenalin uygulaması üzerinden güncelleme yaptım hocam
  11. K

sanmıyorum hocam sıcaklıklar ve kullanım her şey normal oyun içi sıkıntı olduğunu düşünüyorum.
  12. K

rx 6800 i5 12400f 16 gb ram 2k ultra da oynuyorum
  13. K

Öncelikle herkese merhaba, V-Sync açık durumda ama görüntü akıcı değil. Monitör 144 Hz bu sorun gerçekten canımı sıkmaya. Başladı nasıl çözebilirim?
Geri