L0ckeNN kullanıcısının son içeriği

1. L0ckeNN

2 Tane Aynı SSD Ama Performansları Aynı Değil.

Yani o zaman büyük ihtimalle 980proyu gen3'e taktı.
  2. L0ckeNN

@Rediron @Agnostique Arkadaşım MSI MPG B550 GAMING CARBON WIFI kullanıyor. Acaba slotların 1 tanesi gen 4 diğeri gen 3 olabilir mi ? Çünkü ikisinde de m2 ssd takılı. Yanlış yerlere takmış olabilir mi ?
  3. L0ckeNN

Kendim Samsung 980 PRO 1TB kullanıyorum. Benchmark sonrası SSD Performansı bu şekilde. Birde gariptir ki sabah yaptığım benchmark da okuma 5.2GB çıkarken akşam ki yaptığım benchmark da 3.2 çıktı. Sizce bunun nedeni ne olabilir ? (930GB olan benim SSD- 1.8TB olan arkadaşımın SSD) Asıl sorum...
  4. L0ckeNN

Type-C To Usb Aparatı Ile Tablette Gamepad Kullanabilir Miyim ?

Tabletimde ve telefonumda uzanıp bir şey oynaması ya da izlemesi hoşuma gidiyor. Bilgisayarım var ama neden bilmiyorum uzanarak oynayasım daha fazla geliyor. Tablette minecraft oynamayı denedim ama baya zor kontrolleri olduğu için pek sarmadı :D Elimde predator emea gaming league gamepad'i var...
  5. L0ckeNN

Klavye + Kulaklık Önerisi Lazım (Bütçe 2500 Tl)

Selam arkadaşlar, Önümüzde ki ayın başında klavye ve kulaklık almak istiyorum. 2500TL bütçem var. Benim aklımda GamePower marka 2 ürün var. Sizce ürünler nasıl ? Bu fiyata daha iyi ürünler bulunabilir mi ? GamePower Ranger Siyah 7.1...
  6. L0ckeNN

Fifine Mikrofon Alınır Mı ?

Evet şimdi gördüm 😅 Ay sonu gibi zam gelmezse alıcam. Yardımlarınız için teşekkürler.
  7. L0ckeNN

Fifine Ampligame A6T Twitch - Youtuber - Gamer - Tiktok - Yayıncı USB Mikrofon Seti (Siyah) https://amzn.eu/d/8Z2Rmdb Böyle standı olan versiyonu da varmış. Türkiye de 2600TL fiyatı var. Yurt dışından gelince 1300 TL. Aklıma da takılmadı değil. Yarı fiyatına geliyor. Bilgisi olan bu konu...
  8. L0ckeNN

Selamlar, İnceleme videolarını izledim ve ürün bana başarılı geldi. Türkiye de 1600 gibi fiyatı varken yurt dışından getirmek 1000 TL. Sizce almak mantıklı mı ? Ne gibi sorunlar oluşabilir ? Ürün AMAZON tarafından gönderiliyormuş. Yorumlarda da bütün her şeyden sorumlu olduklarını...
  9. L0ckeNN

Soru Steelseries Apex 5 Türkçe Hibrit Mekanik Alınır Mı ?

1-2 yıldır Asus TUF K1 membran klavye kullanıyorum. Kola döküldükten sonra ses açma kapatma kısmı bozuldu. Bilek desteği de plastikdi ve tak çıkar yaparken takma aparatı kırıldı. Kısaca klavyeden artık soğudum. Malum dolarda 1 günde 40-50kuruş arttı. Turkcell'den taksitle alabileceğim klavyelere...
  10. L0ckeNN

X.m.p Aktif Ettikten Sonra Hata Alıyorum. (Ram Mhz Ayarlama)

@reasy._w1 @Redfire146 @arafday yardımlarınız için teşekkür ederim. Sorunu çözdüm. Benim ramler A1 B1 şeklinde takılıydı. Bunları A2 B2 olacak şekilde taktım. Başta DRAM hatası aldım. B2 rami söktüm, sonrasında bios'u açıp X.M.P aktif ettim. A2 ramini de taktıktan sonra pc sorunsuz bir şekilde...
  11. L0ckeNN

X.m.p Aktif Ettikten Sonra Hata Alıyorum. (Ram Mhz Ayarlama)

Anakart -- Asus ROG Strix B-660 A GAMING RAM -- Corsair Vengeance PRO 3200mhz 2x8GB CL16 PSU -- Corsair XCF750 80 Bronz Daha öncesinde Ramlerin hızlarını arttırmayı denediğimde de hata almıştım. Uzun zamandır bu şekilde kullanıyorum ve artık değiştirmek istiyorum. Bios'dan XMP profilini aktif...
  12. L0ckeNN

Geforce RTX 3060 2.0 Eagle 12Gb

10 tane fan taksan bile göremezsin cümlesi bana abartı geldi 😅 Biraz araştırma sonucu kartın max 69-70 dereceyi gördüğünü öğrenebiliyoruz. Tabiki de kasanın yapısı ve kaç tane fan olduğu da önemli. Diğer kartlar ile arasında min 2-3bin TL fark olduğunu da hesaba katarsak bence alınabilir bir...
  13. L0ckeNN

Seagate Barracuda 2TB alınır mı ?

Bir kaç inceleme videosunu izledim ve memnun olmayan kişi görmediğimden az önce bende sipariş verdim 🙂
  14. L0ckeNN

Ürün yurt dışında satılıyor. Neredeyse aynı fiyata geliyor. 🥲
  15. L0ckeNN

Şu anda sistemimde Samsung 980 PRO 1TB kullanıyorum. SSD'nin yarısını oyun için kullanıyorum ve anlık olarak yerim kalmadı ;| Bir kaç arkadaşım HDD kullanıyor ve oyunlar için yeterli ve iyi olduğunu söylüyor. Malum SSD fiyatları uçtu gitti. Seagate ST2000DM008 Sabit Sürücü, 2 TB, Gümüş...
Geri