LanceVanceDance kullanıcısının son içeriği

1. LanceVanceDance

Nihai Performans

olmaz
  2. LanceVanceDance

Öneri 7900Xtx Alınır Mı?..

Vapor kesinlikle. Ben de 7900 xt ile sapphire pulse kart kullanıyorum ilk defa ve önceki asus tuf kartlarıma göre pulse'dan çok daha memnun kaldım. TUF kartların fan devirleri çok yüksek. 72 derecede yüzde 63 civarı fanla çalısıyordu TUF kartlarım. Pulse ise 70 derecede 33 civarı fan açıyor...
  3. LanceVanceDance

Yardım Formattan Sonra SSD Görmüyor

Diskpartta bile yoksa bence donanımsal olarak bir kontrol et derim. SSD'yi çıkarıp takman bile etkili olabilir
  4. LanceVanceDance

Yardım Formattan Sonra SSD Görmüyor

windowsu kurdun mu yoksa daha kurma ekranında mı göremiyorsun ssdyi? diskpart komutu ile biçimlendirmen gerekiyor olabilir.
  5. LanceVanceDance

Windows 11 Home Aşırı Ram Kullanımı

Chrome fazla yemiş olarak gözüküyor ancak tek başına onun etkisi değil. Visual studio ve widgets uygulamaları da fazla yer kaplamış. Benim önerim bilgisayara yeniden başlat komutu verip 0'dan açman ve açar açmaz herhangi bir programı çalıştırmadan görev yöneticisinden bu sekmeleri takip etmen...
  6. LanceVanceDance

performans > bellek kısmını atar mısın bir de 1704572152 Ayrıca ilk dediğim yer burası değil. kullanıcılar kısmından atmışsın. İşlemler kısmından çekip atman gerekli
  7. LanceVanceDance

Görev yöneticisi fotoğrafı atar mısın bir bakalım. Ayrıca işlemler sekmesinden bellek kısmına tıkla yüksekten düşüğe sıralayıp onu da bir fotoğrafla en çok ne kullanıyormuş görelim
  8. LanceVanceDance

Yardım Ekran Yırtılması

Ekranda parlama mı oluyor yoksa bildiğimiz yırtılma mı? Yırtılma ise DP kablosu ile bağlarsan g-sync ayarını açabilirsin.
  9. LanceVanceDance

RTX 3090 Power Supply Bağlantısı

toplam nasıl 8 pin var anlamadım. 3090'ın en az 2x8 yani 16 pini oluyor benim bildiğim. 3x8 olan modelleri de var. hangi 3090'ı kullanıyorsun fotoğraf atar mısın?
  10. LanceVanceDance

RTX 3090 Power Supply Bağlantısı

eğer kartın boşta güç pini kalmadıysa çalışır. toplam kaç pinli elindeki kart? ve farklı psu çıkışlarından kablo çekersen daha sağlıklı olur aslında.
  11. LanceVanceDance

Rdr2 Bulanık Görüntü Sorunu

DLSS'i kapatıp TAA ayarını da kapat.
  12. LanceVanceDance

Fırsat Amazon Prime 6 Ay Hediye

Hayır birleşmiyor uzamıyor.
  13. LanceVanceDance

Zi̇o Gami̇ngden Kesinlikle Birşey Almayın Arkadaşlar!

hakkını ara. iade / kargo işleri internet satışının doğasında var. bunları göze alamaycak firma internet satışı yapmamalı bana göre
  14. LanceVanceDance

Dell Garanti Yükseltme

Geçmiş olsun hocam. Dell'in garantisinin bu derece başarısız olması çok çok ilginç. Resmen merdivenaltı yerler gibi iş yapmışlar anlattıklarınıza göre. Keşke imkanınız olsaydı da yurtdışına tamirata gönderebilseydiniz. Muhtemelen bu kadar sürmezdi ve cihaz düzgün onarılıp geri gelirdi. Bu...
Geri