Languana kullanıcısının son içeriği

1. L

Öneri Hangi Modemi Almalıyım Yardım Edermisiniz?

Yeni bir modem alacaktım biraz araştırma yaptım keenetic markasını gördüm çoğunlukla fakat bütçe çıkmıyor 1500 bandında 5GHz verebilen kopma vs yaşatmıyacak modem arıyorum tavsiyelerinizi beklerim.
  2. L

Yt Premium Öğrenciye Çevirme

YouTube premium vardı,şuan öğrenciyim üniversiteye başladım normal üyelikten öğrenci üyeliğine nasıl çeviricem
  3. L

17.000-20.000 TL Bu Sistem Ne Kadar Eder Acil?

Çok öldğrmedinmi hocam 🙂
  4. L

17.000-20.000 TL Bu Sistem Ne Kadar Eder Acil?

Pc'dr Ryzen5 5600 ve ekran kartı 3060 12gb var aşağı yukarı ortalama ne kadar fiyatı vardır
  5. L

Ilk Sistemim Kafamda Sorular Var!!!

O nedir hocam ilk defa duyuyorum sizden
  6. L

İşlemci Için Soğutucu Önerisi!!!

12100 çok ısınıyormu o kadar soğutucu alacak kadar 12400 ısınıyor biliyorum ama
  7. L

Soru 2.El Mouse Viper Ultimate

.
  8. L

Soru 2.El Mouse Viper Ultimate

1700 TL'ye Razer viper ultimate mouse buldum durumu iyi gözüküyor hala alınırmı başka önerebilceğiniz mouse varmıdır wireless istiyorum bütçem aşağı 2-2.5 arası bi hitmal 3k ya çıkabilirim
  9. L

Fan Yönü Nasıl Olmalı

Tamamdır aynısını yaptım şuan sağdaki radyötere soldaki ise egzoza dönük teşekkür ederim
  10. L

Fan Yönü Nasıl Olmalı

Arkadaşlar kule tipi soğutucum vardı başka bir fan buldum çift fanlı yapıcam egzoz fanına yakın olan fan radyatörerimi üflemeli yoksa dışarıya mı üflemeli
  11. L

Wireless Mouse Önerisi 1500-3000 TL

Wireles mouse arıyorum düzgün optikli 400 IPS 50g vs işte
  12. L

Hangi Mouse Daha Iyidir

2 civarı hocam
  13. L

Hangi Mouse Daha Iyidir

ufak bi yardımcı olurmusunuz arkadaşlar
  14. L

Hangi Mouse Daha Iyidir

Rampage fury Z wireless modeli ve glorius model o arasında kaldım aşırı profesyonel bi mouse tercihim yok ama hızlı çevirince sapıtmasın istiyorum rampage 40g model o 50 g hangisi daha iyidir
  15. L

Ryzen 5 5600 Sıvı Soğutucu Öneri

5600 bende kullanıyorum iyi bir kule tipi yetiyor sıvı soğutma biraz hem bütçe bakımından hemde sıcaklık değerli bakımından 5600 için bence gereksiz 1693775325 Se 224 xt modelini kullanıyorum kule tipi soğutma gayet yeterli ve güzel 60 üstü daha hiç görmedim
Geri