Lastguard kullanıcısının son içeriği

1. L

Sanırım Asosyalim

Kesinlikle
  2. L

15 Yaşındayım Yazın Çalışacak Iş Olarak Ne Önerirsiniz

İstanbuldaysan güzel bir traş ol , sonra iyi bir semtte cafede iş ara istanbul dışındaysan sanayiye git çalış , biraz pistir ama ilerde faydasını görürsün , uni mezunu olmıyan 3-4 yıl deneyim sahibi cnc operatörleri 40-45k maaş ile başlıyor, istanbuldaysanda bu tercih edilebilir.
  3. L

Kendi Aramızda Setup Wars Yapalım Mı?

İntel i7 7700 işlemci Asus 1070 gtx kasa ile gelen bronze 600w psu Asus b250f anakart 32gb ram 1tb HDD 2 tb Samsung Pro 990 pro (sistemle çok alakasız çünkü yatırım gibi aldım yeni sistem için) ve bolca yürek var.
  4. L

16 Yaşıma Girdim Chess Press'de 75 Atıyorum

AHAHHAHAAHAHAHA bugüne kadarki en iyi özet.
  5. L

Bilgisayar Için Yatırım Tavsiyesi

pc sistemini 3 ay içinde tamamlayacağını öngörüyorsan , yavaş yavaş topla sitelerdeki indirim fırsatlarını ve 2.el piyasasını araştırarak , ama dersenki benim öngördüğüm süreç 6+ ay ozaman ufak ufak yatırım yap çünkü yeni fırsatlar yeni teknolojili sistemler çıkabilir.
  6. L

300 Tane Chrome Sekmesi Açıyorum

S*yaset bir aldatmacadır , bugün acıdıkların yarın çocuğunun sırtını deşer.
  7. L

Bilgisayar Için Yatırım Tavsiyesi

bu fikre katılıyorum
  8. L

Öyle Bir Arada Kaldımki Kimse Benim Kadar Arada Kalmamıştır Hangi Ekran Akrtını Almalıyım Yardım Lazım !!!

Bütçen 13k civarlarındaysa temiz 2.el 3070ti alabilirsin, şuan güncel kartlara bile taş çıkartan bir model.
  9. L

[Oyun] Tuttu - Tutmadı

Tutmadı Sadece rpg oynarım , Alttaki sigarayı yeni bıraktı
  10. L

Öyle Bir Arada Kaldımki Kimse Benim Kadar Arada Kalmamıştır Hangi Ekran Akrtını Almalıyım Yardım Lazım !!!

2.000 tl fark 10gb vs 16gb Vram neredeyse hiç bir şey oyüzden kesinlikle Rx 7600xt almanı öneririm, 2024 güncel oyunları , grafiklerin Texturelerinden dolayı çok daha fazla Vram açlığı duyuyor ve bunu anca fazla Vram gb'li bir ekran kartı ile sağlarsın , ayrıca nekadar fazla Vram okadar fazla...
  11. L

Öneri Oyuncu/İş Koltuğu Ve Sandalyesi

Merhabalar , Hawk marka oyuncu koltuğu almanı öneririm çünkü, Hawk markası Türk markası + gerçekten kaliteli kullandığı sünger çok konforlu sanki bir spor arabada oturuyormuşsunuz edası var , 6bin tl bandında olan modelleride güzeldir, bende 11bin liraya aldığım future modeli var bu modeli...
Geri