Lazier kullanıcısının son içeriği

1. Lazier

Teknosa Kırılmaz Cam Garantisi

Merhabalar Yaklaşık bir ay önce telefonum bozulduğu için yeni bir telefon aldım. Telefonu alırken kaskosunu ve kırılmaz cam garantisini de beraberinde aldım. Telefon için kılıf alana kadar bir sıkıntı yoktu ancak kılıf alıp taktıktan sonra koruma camının ekrana düzgün uygulanmadığını fark ettim...
  2. Lazier

Üniversite Özel Yurt

Merhabalar arkadaşlar, hızlıca konuya gireceğim. Üniversite öğrencisiyim ve özel yurtta kalıyordum. Dönemlik sözleşme imzaladık ve depozito ödedik. Mâlum ilk dönem bitti ve şehrime döndüm, sonra maalesef deprem gerçekleşti. Üniversiteler hibrit-uzaktan oldu. Ben özel yurtta kalıyordum ve benden...
  3. Lazier

Öneri 40-50K Arası Masaüstü PC Önerisi (Mayıs 2023)

Merhabalar Bir sistem almayı düşünüyorum ve bütçem 40-50k arası. Sistemde nvidia 4000 serisi olmasını istiyorum ve en düşük 4070ti düşündüm. Sistem önerilerinizi bekliyorum. Monitörüm, klavyem ve mouseum var.
  4. Lazier

Öneri Piyasadaki En İyi Sistemler

Peki 4070ti veya 4080 gibi nvidia kartlar mı önerirsiniz yoksa 7900 xt gibi amd kartları mı?
  5. Lazier

Hayır hocam kapasite olarak gayet yeterli zaten sadece hızları artırılmalı diye düşünüyorum
  6. Lazier

Hocam ramler in hızı biraz düşük geldi ve ssd de yetersiz bunları yapınca da 85 i bulur gibi onun dışında gayet iyi bir sistem, 4090 koyunca sisteme nasıl da fırlıyor fiyat yahu! Onun yerine 4070ti konulabilir mi ?
  7. Lazier

Tamamdır hocam bekliyorum dört gözle 🤓
  8. Lazier

Hocam tek tek toplayınca hazır sistemlerden daha pahalıya geliyor dendi ama olabilir bir değerlendirme yapabilirim kendimce onlara da
  9. Lazier

Merhabalar arkadaşlar, Piyasadaki 70-80 k bandında en iyi ve alması en mantıklı sistemleri; almamı tavsiye ettiklerinizi atar mısınız? Edit:monitörüm ve mouse um var sadece klavye almam gerekiyor...
  10. Lazier

Harici M2 Ssd

Ozaman yapacak bir şey yok sizin attığınız veya satıp sata ssd almak daha mantıklı duruyor
  11. Lazier

Harici M2 Ssd

Hocam laptop kullanıyorum, Hp Omen 16-C0035NT Amd Ryzen 7 5800H 32 GB 1 TB SSD Rx 6600M 144 Hz 16.1" FHD Freedos Taşınabilir Bilgisayar 556H5EA Yazmayı unutmuşum sanırım ve anakart özelliklerini tam bilmiyorum :(
  12. Lazier

Harici M2 Ssd

Hocam bashettiğiniz ssd sata değil mi?
  13. Lazier

Harici M2 Ssd

Evet şimdi baktım o da 1250 miş 😅 yapcak bir şey yok ozaman hariciler böyle demekki
  14. Lazier

Harici M2 Ssd

Hocam burada çok fazla kayıp var gibi ya :( sanırım bursun yatmasını bekleyip asusunkini alacağım 😂😅 yardımın için teşekkür ederim
  15. Lazier

Harici M2 Ssd

Merhabalar, Elimde fazladan bir ssd(samsung 970 evo plus) var ve bilgisayarımdaki m2 slotları dolu maalesef. Bilgisayar alanı da dolmak üzere olduğu için harici bir m2ssd kutusu alarak boşta duran ssd mi değerlendirmek istedim. Almamı tavsiye ettiğiniz uçuk fiyatlı olmayan ama bana hız kaybı...
Geri