leaderr2 kullanıcısının son içeriği

1. L

Önemli Duyuru Bomba 4: PCH Forum'a Özel Gen4 M2 SSD 799, 16Gb Ram 799 TL Olacak

Harika fırsat. HDD ve SATA SSD kullanıyordum. HDD yerine mükemmel olur benim için.
  2. L

Önemli Duyuru Bomba 2: PCH Forum'a Özel Id-Cooling Frostflow X 240 Sıvı Soğutma 999 TL Olacak

Kullanmayan var ise değerlendirmek isterim. Çok ihtiyacım olan bir üründü.
  3. L

Assassins Creed Origins Çöküyor.

Sistemsel bir hata mı alıyorsunuz ? Sadece bu oyunda mi sorun var sizce ? Olay görüntüleyiciden uygulama ve sistem hatalarını kontrol eder misiniz ?
  4. L

Xfx Radeon RX 6700 Vs Gigabyte Geforce Rtx3070Ti Gaming 8Gb Ddr6X 256Bit Ekran Karti

Hocam AMD al geç. Bir sorun yaşarsan iade edersin zaten. Dağlar kadar fiyat farkı var.
  5. L

İslemcimde Sorun Olabilir Mi?

5600 ile 5600x arasında pek fark yok bildiğim kadarıyla. Eğer ki sistemsel bir problem yok ise ve remin yeterli olduğunu da varsayarak yazıyorum, darboğaz durumundan bahsedilmiş bazı konularda. 3060ti ile daha cok fps alanlar olmuş...
  6. L

Windows 11 Ve AMD Uyumu

Bir sorun yok. Temiz kurulum öneririm. Yükseltme sonrası bazı program vs. açarken sorun olabiliyor.
  7. L

Soru Bu Fiyata Bu Sistem Iyi Midir?

Daha düşük fiyata daha iyi modeller var. Ram ssd önemli değil.
  8. L

Türknet Vs Türk Telekom

Türknet kullanan biri olarak çok memnundum. Alt yapı iyi olduktan sonra bir sorun yaşatmaz. Sadece kurulumdu abonelikti biraz yavaşlar ve müşteri hizmetlerine bağlanmak ölüm. Fiyat artırımından sonra millenicom'a geçiş yaptım şuan için hiç bir problem yok.
  9. L

Önemli Duyuru Bomba 2: PCH Forum'a Özel Id-Cooling Frostflow X 240 Sıvı Soğutma 999 TL Olacak

Garibanın yüzü gülür mü usta ? 80 derecede mangal kokusu eşliğinde oyun oynamam yeterli bir sebep değil mi ? 🫠
Geri