leonyxan kullanıcısının son içeriği

1. leonyxan

Wqhd Monitör Tavsiyesi

Tamamdır hocam, çok teşekkürler ikinize de. Konu açık kalsın, farklı bir fikri ve/veya önerisi olan varsa yazabilir. Aksi taktirde bu akşam sipariş veriyor olurum.
  2. leonyxan

Wqhd Monitör Tavsiyesi

Ben de gigabyte'a yöneliyorum ama değmeyecekse 3k da vermek istemiyorum. Maddi durumum var önerilere açığım ama 15k üzerine çok çıkmak istemiyorum. Bu monitör 4 ms 75 Hz, şu an kullandığım 16/9 ama 165 hz. 1 ms 120 Hz altına bakmıyorum :D
  3. leonyxan

Wqhd Monitör Tavsiyesi

Selamlar, İş ve oyun için kullanacağım bir monitör bakıyorum. Şu an elimde Asus TUF Gaming (VG249Q1RE) var. Kullandığım editörleri ekrana sığdırmak için geniş ekranlı bir model almaya karar verdim ve aklımda bu iki monitör var; Gigabyte G34WQC vs Gamepower WQ35 Forumlarda gördüğüm kadarı ile...
  4. leonyxan

Yazılımda Nasıl Ilerlemeliyim?

Gençler çok heyecanlı başlıyor yazılıma. Üniversitedeki hocam hep derdi; Hızlı giden atın b*ku seyrek düşer. Bu gibi konulara erken yaşta ilgi duymak, neyin ne olduğunu az da olsa bilmek güzel. Fakat popülarite kazandığı için günümüzde genelde hemen öğreneyim de çalışıp para kazanayım fikri...
  5. leonyxan

Gamepower Wq35 Vs Gigabyte G34Wqc

Selamlar, İş ve oyun için kullanacağım bir monitör bakıyorum. Şu an elimde Asus TUF Gaming (VG249Q1RE) var. Kullandığım editörleri ekrana sığdırmak için geniş ekranlı bir model almaya karar verdim ve aklımda bu iki monitör var; Gigabyte G34WQC vs Gamepower WQ35 Forumlarda gördüğüm kadarı ile...
Geri