Lessa kullanıcısının son içeriği

1. L

B450M Dragon

Merhaba arkadaşlar b450m dragon anakartlı pc var elimde bir türlü bulamadım uyumlu bir sıvı soğutma yada kule tipi varsa kullandığınız öneri mısınız bütçede sorun yok kasa içi alttaki resim neredeyse ramlere değicek
  2. L

RTX 3060 Valoda 150 Fps Düşüklüğü !

hocam 1 kere arkadaşın dediği gibi format atmanı öneririm 2.si bios ayarlarından D.O.C.P yazar orada user1 yazar onu seçerek kaydet ve yeniden başlat tekarardan gir memory de 3200 yazıyorsa olmuştur ramler biosuda anakartın modelini yazarak kendi sitesinden güncelleyebilirsin eğer bilmiyorsan...
  3. L

elinde eğer 16gb usb var ise https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10 buradan uygun adımları yada youtube da videoları var oradan da izleyerek temiz bir kurulum yapmanı öneririm sistemin toplu sistem ise bios yada formal düzgün atılmamış olabilir ayriyeten ram mhzlerin düzgün...
  4. L

olabilir sistem benim değil ben arkadaşıma açtım forumu msconfig ayarlarında olabilir mi yada bios update yapmamış bundan kaynaklı bir sorun olabilir mi sistemi gaming gen trden satın almış toplu sistem kasayı toplayıp açtığında otomatik format gelmiş kurdu bende oradan sistem aldım aynısı bende...
  5. L

orası normal biliyorum duvarda herkesin fps uçuyo ama valorant oynuyorsan şöyle düşün haven mapi site açıcaksın jett ile c longdan e basıp smoke atıyorsun sağa sola dönüp site kontrol ediyorsun o ara fps 300deyken 150 160lara düşüyor 200 hz bi monitör var elimde ve ekran anlık yırtılıyor niye...
  6. L

kral sorun 400 500 fps değil sorun 150lere düşmesi oyun içinde duvara dönük şekilde baktığımda 600lere çıkıyor doğru ama hızlıca refleks gösterip sağa yada sola anlık döndürdüğümde 150 170 fps değerlerine düşüyor bu normal değil bunu anlamaya çalışıyorum
  7. L

evet kapalı ama bu kadar yüksek dalgalanma fps oyunlarında fazlasıyla ekranda yırtılmalara sebep oluyor
  8. L

Selam arkadaşlar, Bilgisayarımda valorant oynarken 400 500 fpslerden 150lere düşüyor bir türlü sorunu çözemedim bütün forumlara ve videolara baktım konuyla alakalı bilen varsa yardım edebilir mi lütfen. PC ÖZELLİKLER rtx 3060 12gb ryzen 5 5500 8x2 16gb ram 500 gb ssd b450m dragon ana kart...
Geri