Lindemann kullanıcısının son içeriği

1. L

Yardım Apu Sistem Ea Fc 24

Merhabalar, Abime PC almak istiyorum. Sadece EA FC 24 oynayacak. Bir arkadaş bu sistemi önerdi fakat daha önce araştırmadığım bir teknoloji. Bu sistemlerin artıları eksileri nelerdir. Sadece EA FC için yeterli olur mu ve ne kadar ömürlüdür bilgisi olan paylaşabilirse çok müteşekkir olurum...
  2. L

Öneri 10K Telefon Önerisi (Eylül 2023)

Yurtdışından telefon için kayıt sistemi filan nasıl oluyor dostum ?
  3. L

Soru Yayında Kullanmak Için 2. Ekran Tavsıyesi ?

Gözü mahvediyor filan demişlerdi de 2. Ekranı 165hz bakıyordum ben de
  4. L

Soru Yayında Kullanmak Için 2. Ekran Tavsıyesi ?

2. Ekran olarak 60hz kullanmak sıkıntı oluyor mu ?
  5. L

Eris Varyantı Virüsüne Mi Yakalandım?

Benim çalıştığım yere bir abi geldi hastaydı direkt ondan kaptım o 1 gün rapor aldı döndü sapasağlam şu an. Benim 4 gün oldu daha da kötüleşiyor. 3 aşı olmasına rağmen covid olduğumda 3 gün yatmıştım. Sürekli ateş var öksürük hapşırık ilaçlar da işlemiyor evde de yaşlılar var bir şekilde çözmek...
  6. L

Eris Varyantı Virüsüne Mi Yakalandım?

Bende de tat-koku kaybı hariç her sorun var ilaçlar da pek işe yaramıyor. Test yapılıyor mu yapılıyorsa nerede yapılıyor doğru düzgün kaynak bile yok
  7. L

Soru Fiyat Performans Gamepad Controller Almayı Düşünüyorum Sizce Ne Almalıyım

EA FC 2024 oynamak için ben de arıyorum aslında uzun süre gidecek bir önerisi olan varsa alabilirim
  8. L

AMD Ryzen 5 5500 RX 6650 XT 500W Yeterli Midir

Uzun süre bin TL indirimdeydi bu sistem. https://www.itopya.com/fox-bonfirentel-core-i3-13100fasus-radeon-rx-6650-xt-dual-8gb-oc16gb-ddr4480gb-nvme-m2-ssdgami_h23840 Buna veya itopya Planet snowball bakabilirsin.
  9. L

Rehber Kasa Seçerken Bilinmesi Gerekenler

Bitfenix yeterli değil mi ?
  10. L

12.500-14.500 TL Ekran Kartı Bilmiyorum Alınır Mı ?

https://www.itopya.com/fox-bonfirentel-core-i3-13100fasus-radeon-rx-6650-xt-dual-8gb-oc16gb-ddr4480gb-nvme-m2-ssdgami_h23840 SSD kioxia yapılıp alınır ben aldım açıkçası
  11. L

15.000-17.000 TL I3 13100F Mi Ryzen 5 5500 Mü

Merhabalar, son iki sistem arasında kaldım. SSD 1tb olsun istiyorum. Hangisini hangi değişiklikler ile almalıyım ? 1k1.5k civarı ekleme yapabilirim. Daha çok pubg CS2 valorant tarzı oyunlarda kullanacağım. 1. Sistem ...
  12. L

17.000-20.000 TL 4060'Lı Sistem Arıyorum

yeterli bir sistem mi ki ?
  13. L

Bi Kaç Aylık Kutu Faturalı Hazır Sistem(Kasa) Nerede Satabilirim

Ben letgodan bakıyorum da çok tuhaf tipler var
  14. L

PC Hocası Yakın Zamanda F|P Sistem Çıkaracak Mı?

Pch goat V2 beklenir mi ne diyonuz
  15. L

Önemli Duyuru Hazırlanın! PCH Goat V2 Geliyor (Sistemi Belirliyoruz)

Arkadaşlar ay sonuna kadar beklemeye değer mi bütçe 15-20k civarı ne düşünüyorsunuz?
Geri