Lordboromir kullanıcısının son içeriği

1. L

Internet Sorunları

porttan gelen cat6 kablosu dış tesisattan çektim iç tesisat olmadıgı için sonra kabloyu kestim telefon kablosuna bagladım onuda modeme taktım klasik işlem işte ama şuan hala aynı hata var yetkilendirme gerekiyor diye
  2. L

Internet Sorunları

iyi forumlar. agalar benim modemde internet dsl ışıgı dahil herşey yanıyor ama baglanınca yetkiledirme gerekiyor hatası alıyorum 2 hafta öncede böyleydi 400 lira para talep etti millenicom bende kendim yaptım porttan kabloyu kesip yeni kablo çektim internet geldi bugün yine aynı hatayı veriyor...
  3. L

Lenovo Legion R25I-30 Vs Aoc 24G2Spae/Bk

bende ikisi arasında çok gittim karar veremedim ama aoc daha iyi diyorlar da kararsızım
  4. L

Ryzen 5 5600 Için Sogutucu

teşekkür ederim 1712149795 linkini atarmısın
  5. L

yani bütçe çıkarmaya çalışırım daha iyiyse
  6. L

mevcut olarak snowman m200 modelini kullanıyorum ama yaz ayları geliyor ve bulundugum şehir sıcaktan alev alıyor https://www.gaming.gen.tr/urun/384690/thermalright-assassin-king-120-se-tl-c12c-120mm-intel-amd-uyumlu-hava-sogutucu-2-yil-birebir-degisim-garantili/ bu modeli alsam yeterli olur mu...
  7. L

Cw Sorunu

ses yüksek degil rahatsız edici tiz bi ses var ama sıklıkla olan bişey degil işte o yüzden iadeyle ugraşmamaya karar verdim
  8. L

Cw Sorunu

xpg pylon 750w psu var bazen boştayken bile cızırtı sesi gelip gidiyor oyunlara girincede oluyor sonra kendiliginden kesiliyor sizce iade etmelimiyim yoksa bu psuda kronik sorun mu bu cw sorunu 10 snlik video vardı ama ekleyemedim göstermek için
  9. L

1660 Super Ekran Kartı Temizligi

eyw teşekkür ederim
  10. L

tamam hocam teşekkür ederim bide benim işlemcim şuan 5600 bu kart yeterli mi yoksa maddi imkan oldugunda degişmelimiyim
  11. L

fanların içini kolonyalı kulak çöpüyle silsem mi sence dostum çok tozlanmış bi zararı olur mu sence
  12. L

boşta 40 oyunlarda 60-65 arasında gidiğ geliyor
  13. L

pad degişimi yaptırmam şart mı ekran kartı için iyi degil gibi yazılar okudum ondan soruyorum
  14. L

iyi forumlar 1660 super ekran kartım var 3 yıllık sıcaklık degerleri normal fakat iç fanlar tozdan sap sarı olmuş temizlik için bilgisayarcıya sordum pad macun degişim hepsi dahil 400 dedi sizce pad macun degişmelimiyim yoksa fanların iç kısmını kendim kolonyalı kulak çöpüyle temizlesem olur mu...
  15. L

Monitör Önerisi

tamam dell alıyorum o zaman teşekkür ederim
Geri