Lover4Life kullanıcısının son içeriği

1. Lover4Life

Yardım Amazondan Mouse Alacağım

sen kararını verdiysen o iş tamam kardeşim hayırlı olsun şimdiden (y)
  2. Lover4Life

Yardım Amazondan Mouse Alacağım

https://www.rtings.com/mouse/tools/compare/logitech-g-pro-x-superlight-2-vs-glorious-model-o-2/42437/40028?usage=8876&threshold=0.10 kıyaslamanı yap ne istediğine karar ver gerisi teferruat kardeşim
  3. Lover4Life

Asus Geforce RTX 4060 Ti Dual Nasıl ?

nvidia adına senden özür diliyorum kardeşim nvidiot olduk biraz :(
  4. Lover4Life

Asus Geforce RTX 4060 Ti Dual Nasıl ?

bu karta bu fiyatı gözden çıkaran biriysem 4060 ti 16 gb modelini neden beklemeyeyim ? hayır sırf merak yani başka bişey değil
  5. Lover4Life

Razer Cobra'sını Duyurdu

Ağırlık bakımından benzer rakiplerine göre 750 ips ve 70 g acceleration gibi inanılmaz rakamların yanında zaten sensöre hiç girmeyelim, bunların yanında feragat sebebi sanıyorum full rgb olması zira 20 gr fazlalığın başka bir açıklaması olamaz herşeyiyle muhteşem görünüyor ilerleyen zamanlar da...
  6. Lover4Life

Razer Cobra'sını Duyurdu

Konuyla ilgili liderliği bırakmaya hiç niyetli değil https://www.razer.com/pc/gaming-mice/cobra-line
  7. Lover4Life

Soru Sıvı Soğutma Bağlantıları Nasıl Olmalı ?

S.a. Hocalarım Sorum şu şekilde : B450m pro m2 anakart da r5 5600 için msi mag coreliquid 240r v2 sıvı soğutma aldım sıvı soğutmanın fanlarını cpu fan girişine taktım rgb kablolarını ise kasanın kendi rgb modulüne taktım buraya kadar herşey yolunda gibi emin olamadığım bağlantı ise radyatör...
  8. Lover4Life

Soru Ayarlar ?

fps kaybı yok hocam genellikle 188 fps alıyorum fakat arada bir mesela araba ile hız yaparken 1 saniyeliğine donma oluyor 79 gibi fps lere düşüp ikinci saniyede tekrar 188 fps lere çıkıyor bunu bazen 10 saniyede bir bazen 20 saniyede bir yapıyor genel olarak ayarları yanlış mı yapıyorum diye...
  9. Lover4Life

Soru Ayarlar ?

öncelikle herkese selam hocalarım sorum şu şekilde; elimde rtx 3060 Tİ ekran kartı, monitörüm ise rog xg249cm modeli Gsynch teknolojisinden sorunsuz bir şekilde faydalanabilmem için, yani ekran kartı ayarlarında Gsynch ayarlarınnın tamamı açık iken monitör ayarlarından freesynch premium...
  10. Lover4Life

Soru Bilgisayarı Açıp Oyuna Girince Böyle Bir Sorun Çıkıyor Sonra Artarak Kendisini Resetliyor Ne Yapmalıyım

cortlama ihtimali sırasıyla şöyledir 1. Monitör 2. ekran kartı 3. ramlerden biri (hasar görme ihtimali) hepsi ayrı ayrı denenmeli olmadığı takdirde 4. işlemci 5. bu konuya girmek dahi istemem :(
  11. Lover4Life

Soru Asus Harpe Aim Mi Deathadder V3 Pro Mu ?

İşte tam olarak bundan bahsediyordum elinize oturduysa o iş tamamdır hayırlı olsun Hiç canınızı sıkmayın ben bu şekilde 19 mouse denedim siz üzülürseniz benim gibilerin bayılması lazım
  12. Lover4Life

Aynen kardeşim bütün forumların da dediği gibi mouse elinize gözünüze kulağınıza hissiyatınıza hitap etmesine gerek yok direk olarak razer sadece razer yaşasın razer
  13. Lover4Life

Deathadder v3 ün tek + sı sensörü ve ergonomik yapısı ile sadece sağ el için uygun harpe ace ın + ları ise şu şekilde - yedek skatez - safe shape - 70m tık ömrü( rog micro switch) - 90 saat pil ömrü - grip tape - aim point ile eğitimli ayarlanabilir sensör - modüler olması ( huano shell...
  14. Lover4Life

Öneri Hangi Kasayı Almalıyım?

Ben olsam mesh olanı tercih ederdim
  15. Lover4Life

Öneri Mouse Önerisi

Konu tartışmaya açık olmadığı gibi bu ülkedeki güncel mouse ların satış rakamlarını bilmediğinizi varsayarak düşüncenize saygı duyuyorum. Teşekkürler iyi forumlar
Geri