M.Akif kullanıcısının son içeriği

1. M

CoolerMaster Yazılımı

Kontrol edeceğim emin değilim.
  2. M

CoolerMaster Yazılımı

Evet Armory Create ile deniyorum. ,Ürünün çalışmasında problem yok yanında gelen kontrolcüsü ile yaptığımda problem olmuyor. Eksik bir bağlantı kurduğum zaman böyle çalışabilir mi ?
  3. M

CoolerMaster Yazılımı

Fayda etmedi hocam hala sıvı soğutmayı görmüyor senkronize rgb yapamıyorum.
  4. M

CoolerMaster Yazılımı

Biraz daha açarmısınız hocam pek anlamadım anakart yazılımından her detayına baktım ama göremedim bir türlü.
  5. M

CoolerMaster Yazılımı

Bağlantılarında problem olduğunu düşünmüyorum problemsiz çalışıyor yanında gelen kontorlcü ile geçişleri efektleri yapabiliyorum ama ne armour crate nede master plusta görünmüyor
  6. M

CoolerMaster Yazılımı

asus rog b550-f gaming wi-fi 2
  7. M

CoolerMaster Yazılımı

Arkadaşlar merhaba, Kasamda CoolerMaster MasterLiquid ML240L V2 RGB sıvı soğutucu var. Sitesinden yazılımını indirip kurdum ama ürünü görmeyip aygıt bulunamadı diyor. Problem nedir ?
  8. M

Usb 3.2 gen2 (jusb) bağlantı

Teşekkürler.
  9. M

Bunun başka bir yolu olabilir mi?
  10. M

https://www.sinerji.gen.tr/asus-rog-strix-b550-f-gaming-wifi-ii-4800mhz-oc-rgb-m2-am4-atx-anakart-p-42154
  11. M

Herkese iyi forumlar, Kasayı topladım ama kasanın ön panelinde ki typc girişinin bağlantısı olan kabloyu takacak yeri bulamadım nereye takılacak acaba bilen birisi yönlendirebilir mi?
  12. M

Çözüldü Psu ve anakart bağlantısı

Hocam çok teşekkür ederim ilk başta böyle bağlayacaktım riski göze alamadım. Her zaman bir bilene danışmakta fayda vardır iyi forumlar kolay gelsin.
  13. M

Evet 4+4 var 2 adet
  14. M

O 8+4 pini bu şekilde tamamlasam problem yaşamam yani değil mi doğru anladım.
  15. M

Teşekkürler hocam dediğiniz gibi bekleyip daha detaylı bilgi almak en mantıklısı.
Geri