Madencix kullanıcısının son içeriği

1. M

Monitörde 2 adet ölü piksel çıktı iade etmeli miyim?

Tamamdır teşekkürler
  2. M

Sildim falan ama değişiklik olmadı. Bi taneside hafif büyük gibi. Bide çoğalabilir dediler. İade edeceğim heralde.
  3. M

Merhaba Dostlar, 2 adet ölü piksel mevcut ekranın en sağ altında. Sizce çok sıkıntı yaratır mı? İade ile uğraşayım mı?
  4. M

Z590 PRO - 11600K OC Gerekli Mi? Nasıl Yapılır?

Merhabalar, RTX 3070Ti ekran kartı kullanıyorum ve yukarıdaki bileşenlere sahibim. OC gerekli mi? Eğer gerekliyse nasıl yapılır bilgilendirir misiniz?
  5. M

EN UYGUN FUNKO POP NERDEN ALINIR?

Fikirleriniz?
  6. M

BU FİYATA MSI MAG274QRF ALINIR MI?

https://www.incehesap.com/msi-optix-mag274qrf-27-ips-wqhd-gaming-monitor-fiyati-48105/ Fikirleriniz, önerileriniz.
  7. M

Hangi Monitörü Almalıyım? (Gigabyte vs MSI)

M27Q 5k G27Q 4.500 500tl fiyat farkı mantıklı sanki.
  8. M

500TL fark çok değil.
  9. M

Selamlar, Üç farklı monitör arasında kaldım. Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz? • https://www.epey.com/monitor/karsilastir/642029-662500-675640/gigabyte-m27q_gigabyte-g27q_msi-optix-g273qf/
  10. M

Topladığım Sistem Sizce Nasıl?

Bende öyle düşünüyorum.
  11. M

Genelde önerilen Ryzen 5 5600X'ti. Ama daha önce intel dışında kullanmadım ve 1K daha pahalıydı. Emin olamadım.
  12. M

Ve monitör almak için sanırım yarın İtopyada ertesi gün Sinerji'de indirim başlıyor. Ordan bakacağım uygun bir şey denk gelirse.
  13. M

Ben de düşünüyorum OC yapmayı. O kadar yatırım yaptık :). SSD'nin benim attığımdan çok farkı var mı?
  14. M

hazır sistemlerde 11400F kullanıyorlar. Birde bu K serisi OC yapılabiliyor.
Geri