Maethril_ kullanıcısının son içeriği

1. M

Cyberpunk 2077 Den Sonra Grafik Algım Değişti

Bendede öyle oluyor ama çabuk alışıyorum gene.
  2. M

Fh4 Vs Fh5

Kime göre neye göre değişir. Benim için mapten ötürü forza4.
  3. M

Soru Bilgisayar Ne Kadar Eder

Gidip parçaların fiyatına ayrı ayrı sarı sitede bakıp o öyle satılsa bu böyle satılsa demekle olmuyor maalesef. İlanların çoğu nerdeyse satılmıyor bile ayrıca pazarlık payıda var işin içinde max 12k ya gider. 15,16k ya sıfırı var zaten kaldiki rampage psu.
  4. M

Destech Ve Teknosa Dolandırıcılık(Güncel)

Destech in size attığı mesajları thh ye sunun telefonu istediler diye.
  5. M

Gta 5’De Görevleri Tekrar Geri Getirme

Yüksek ihtimalle getiremezsiniz hocam.
  6. M

"Asus Rog Strix Scope" Alınır Mı?

100tl cik bir şey olmaz :D
  7. M

Amazonda girmedi indirime maalesef. HB de %5 indirimde 1900TL oluyor nays ile 1700 oradan alabilirsin istersen sanırım bende alacağım.
  8. M

Evet beklemekte fayda var bi ihtimal indirime girebilir. Xpg Summoner da güzel ama Scope un switchleri bile yeter bence Scope almak için.
  9. M

Alınır gibi duruyor bende bekliyorum fiyatı düşerse alacağım.
  10. M

Xpg Summoner Cherry Mx Vs Asus Rog Strix Scope

Hem bilek destekli hemde ses tekerlekli klavye kullanıyorum. Ses tekerlerlğini kullanmıyorum bile. Bilek desteği evet daha iyi oluyor lakin Scope kalitesi kadar değil.
  11. M

Xpg Summoner Cherry Mx Vs Asus Rog Strix Scope

ROG SCOPE tabikide.
  12. M

Blackwidow V3 Tenkeyless Alınır Mı?

Sizce alınır mı 1350tl ye geliyor green switch ? Yoksa üstüne koyup apex7 , xpg summoner mı daha mantıklı?
  13. M

Düşük Indirme Hızı Sorunu

Sorun downloadda imiş.
  14. M

Düşük Indirme Hızı Sorunu

Hız testi yaptığımda 7mbsn upload alıyorum fakat herhangi bir şey indirmek isteğim zaman maksimum 4.5mbsn ile indiriyorum. Bu neden kaynaklanıyor olabilir ? Önceki internetimde de 7mbsn alıyordum ve 7 ile indiriyordum. (Nerden indirdiğimin önemi yok her yerde max 4.5 ile indiriyor.)
Geri