mafia kullanıcısının son içeriği

1. M

165 Hz Monitörüm 120 Hz Veriyor

Ben de onu soruyorum çıkış 1.4 mü diye. Bilgisayarın bilgilerini aşağıda paylaştım ve dp girişi yok. HDMI girişi var o da 2.0 destekliyor mu bilgim yok ağam. https://www.epey.com/laptop/asus-vivobook-pro-n552vw.html
  2. M

Yani ben hdmi 2.0 alsam desteklemez mi ? Ona göre birazdan gidip 2.0 satın alacağım. Eğer biliyorsanız bilgisayarımda Mini Displayport girişi var mıdır ? Eğer varsa hiç riske girip hdmi 2.0 almayayım direkt Mini Displayport to Displayport alayım.
  3. M

Anladım. Kendim deneyip kendim göreceğim. Yarın HDMI 2.0 kablo alacağım ve deneyeceğim. Umarım destekliyordur da herhangi bir kayıp yaşamam.
  4. M

Peki destekleyip desteklemediğini öğrenebileceğim bir yer var mı ? Ben şu anlık kullandığım HDMI kablosu ile max 120 HZ alabiliyorum. İnternette HDMI to DP aradım fakat onu da bulamadım. Rica etsem laptop üzerinde ki HDMI çıkışımın kaç olduğunu öğrenmemde yardımcı olabilir misiniz ? Laptop...
  5. M

Hocam sipariş ettiğim monitörün yanında display port geldi ve ben kullanamıyorum. Bilgisayarımda sadece hdmi girişi var. Hdmi'ı displaye çevirmem için nasıl bir dönüştürücü almalıyım ?
  6. M

Cevabınız için teşekkür ediyorum. Önerebildiğiniz HDMI 2.0 kablo var mı acaba ? 1682503141 Peki hdmi yerine kullanmam gereken kablo nedir ? hdmi 2.0 mı
  7. M

Merhabalar, iyi günler. Yeni aldığım ASUS model 165 hz monitörümü laptopa bağlayınca 120 hz veriyor sebebi nedir ? Laptop markası : ASUS N552VW CORE İ7 6700HQ 2.6GHZ-16GB-1TB-GTX960M 4GB-W10 + olarak Display portu takacak bir yer bulamadık ve şu an boşa çıktı HDMI ile halettik
  8. M

Bilgisayarım Kaç Hz'e Kadar Destek Sağlıyor

Kısmet olursa yakın zamanda bütün her şeyimi halledeceğim ve çok güzel bir kasa alacağım. 1682140133 Bilginize ve tecrübenize güveniyorum. :cool:
  9. M

Umarım bilgisayar ve monitör arasında bir sıkıntı yaşamayıp istediğim HZ değerini tam anlamıyla alabilirim çünkü YouTube videolarında okuduğum bazı yorumlar beni biraz sıkıntıya soktu
  10. M

Dün paneller hakkında bir kaç video izledim fakat detaylı şekilde anlatılmadığı için aklımda kalmadı. Şu an atmış olduğunuz fotoğraf ve monitör ile birlikte aradaki farkı iyice anladım. Büyük ihtimal bu monitörü sipariş edeceğim. İlgi ve alakanız için çok ama çok teşekkür ederim. 1682139902...
  11. M

Bilgisayar cs go'da 200 fpslere kadar çıkıyor. Kimi zaman 800x600 kimi zaman ise 1024x768 çözünürlüğünde oynuyorum ve fps değerlerinde bir düşme olmuyor fakat aklıma bir soru takıldı. Monitörün HZ oranını 165'den 144'e çeksem ve fpsyi 144'e sabitlesem herhangi bir şekilde sorun sıkıntı yaşar...
  12. M

Efendim, bütçemi 4 bine kadar arttırabilirim. Ağırlıklı olarak ileri derece CS:GO oyuncusuyum. Olabilecek en iyi monitörü arıyorum fakat monitörler hakkında bildiğim tek şey HZ ve MS oranları. Sizin aklınızda herhangi bir monitör var mıdır ?
  13. M

Merhabalar, iyi günler. ASUS marka Laptop kullanıyorum ve monitörüm 60 hz olduğu için artık yetersiz kalmaya başlıyordu. Ben de yakın zamanda yine ASUS markasına ait olan 165 HZ bir monitör alacaktım. Almadan evvel YouTube üzerinden Laptoplara harici monitör bağlamakla alakalı bir kaç video...
  14. M

3-4K Aralığında Oyuncu Monitörü

Merhabalar. Konuya geçmeden evvel hepinizin bayramını kutlar, büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinden öperim. 3 ila 4 bin lira aralığında kaliteli ve 165 HZ oyuncu monitörü arıyorum. Monitörler hakkında hiç bir bilgim olmadığı için siz değerli ağabeylerimden ve kardeşlerimden bir...
  15. M

1.200Tl Ve Üzeri Kulaklık Önerisi (Nisan 2022)

Pekii SteelSeries Arctis 5 önerir misiniz ? Çünkü bu akşam net sipariş vereceğim fakat yine kararsızlıklar ve karamsarlıklar içerisinde bulunuyorum.
Geri