Mahit kullanıcısının son içeriği

1. Mahit

Unity Ve Visual Studio Için Minimum Sistem Gereksinimi Nedir?

bütçem çok fazla yok yani zorlasam 5k gibi
  2. Mahit

intel core i-3 4.nesil 8 gb ram ddr3 gt 720 ekran kartı 465 gb hdd 500 gb ssd olur mu?
  3. Mahit

Merhabalar, ben oyun yapmak istiyorum ama bilgisayarım düşük olduğu için aklıma bişey takıldı Unity bilgisayarımı kaldırabilir mi? internette emin olamadım size sormak istiyorum. bide visual studio'da kod yazmaya başlasam bilgisayar kilitleniyo çözümü var mı? yardım ederseniz çok memnum olurum.
  4. Mahit

Öneri Bilgisayarımı Güçlendirmek Istiyorum

merhabalar, benim sistemim artık oyunları kaldırmamaya başladı. Sistemi güçlendirirsem iyi olabilir gibi gözüküyor. Sistemim: -intel i-3 (4.nesil) -DDR3 4 GB Ram -465 GB HDD -4GB Nvidia Geforce GT 720 Ekran Kartı -250W power supply hangileri değiştirmeliyim ya da hangi iç donanım almalıyım...
  5. Mahit

Yardım Si̇m Karti Takamiyorum!!!

yeni aldığım samsung galaxy A04e telefonda ufak demir çubuğu ittirsem çıkmıyo ve garip sesler çıkıyo lütfen yardım edin
  6. Mahit

Gamepad Titreşimi Oyunlarda Çalışmıyor

aslında bütün oyunlarda ayarlarda "titreşimi aç" yapsamda olmuyo ama cevap vermem gerekirse INSIDE ve Dead Cells
  7. Mahit

Gamepad Titreşimi Oyunlarda Çalışmıyor

ben wonderboy w201s gamepad aldım. ilk aldığımda, titreşim yoktu. internetten drive'yi yükledim, çalıştı. ama oyuna girince yine çalışmıyo lütfen yardım edin
  8. Mahit

Öneri Ddr3 Sistemim Hangi (Nvidia) Ekran Kartına Uyar?

20.000TL geçmediği sürece sıkıntı yok (ddr3 ekran kartı o kadar pahalı değildir yaw)
  9. Mahit

Öneri Ddr3 Sistemim Hangi (Nvidia) Ekran Kartına Uyar?

benim bir bilgisayar alacak kadar param yok, artık bilgisayarım oyunları bile açmıyo. açmaya kalksam ekran kartı ısınmaya başlıyo. bende hangi ekran kartı benim sistemi uyacağını bilmiyorum. hangisini almalıyım yada alırken hangisi benim sisteme uyacağını nerden bilebilirim?
  10. Mahit

Soru Arkaplanda Çalışan "... Broker" Programları Nedir?

bir gün arkaplan da ne çalışıyor diye bakarken bu programları gördüm. bunların ne olduğunu bilmiyom virüs mü emin değilim.
  11. Mahit

Fiyat/Performans F/P Sistem Lazım

onlar pahalı değil mi?:'>
  12. Mahit

hep amd'lerde hep şey diyorlar optimizasyon (yanlış yazdım galiba) çok kötü hata veriyorlar falan diyorlar hiç almak istemiyorum özellikle ekran kartısı. mönitör ise dahil değil ama öylesine önerebilirsiniz belki alırım
  13. Mahit

Merhaba, bilgisayarım artık yeni çıkan oyunları kaldırmıyor. render alırken ekran kartı ve ram çok zorlanıyo ve pc kapanıyor. mallesef ki fazla bütçem yok (15.000/20.000 TL var ancak). sistem toplamayı fazla bilmiyorum, ne olur ne olmaz amd olmasını istemiyorum.
  14. Mahit

Bu Sistem Uygun Mu?

bütçem 15/20 bin TL yukardakilerin hiç biri yok sistem soracaksanız -intel i-3 4.nesil -ddr3 4 gb ram -hdd 465 g -asus'un m32 serisi olan anakart
Geri