marcos kullanıcısının son içeriği

1. M

Ram darboğazı olur mu?

Oyuna girerken bile çok kasıyo format atsam gecermi bide baya oyun yüklü
  2. M

Ram darboğazı olur mu?

Eve gidince atar
  3. M

Ram darboğazı olur mu?

Sorun ne ozmn biliyomusunuz
  4. M

Ram darboğazı olur mu?

güncel ekran kartım %70 kullanımından %0 a düşüp FPS drop yiyo sorunu ram ise ram alıcam
  5. M

Ram darboğazı olur mu?

Gtx 1650 li bı laptopum var 8gb ram bütün bakımlarını yaptırdım ama oyunlarda FPS dropları yaşıyorum ekran kartı kullanımı az ekran kartı 27w ta çalışıyo bu sorun ram dan kaynaklımı acaba
  6. M

Ekran kartı düşük kullanım

Termal macunu deiştirdim sıcsklıklwr iyi durumda ama ama hayla Aynıoyunlarda drop yiyorum ekran kartı yuzunden
  7. M

Laptop a göre fazla mı peki
  8. M

Ekran kartım GTX 1650 oyunlarda %100 kullanımından %0 a iniyo buda FPS drop girmesine sebep oluyo nasıl düzeltebiliriz. Ekran kartı sıcaklığı 85 işlemci 93
  9. M

Ekran kartı

İ5 9300h 8gb ram 1672336079 Oyunlarda işlemci 93 ekran kartı 75 alıyor
  10. M

Ekran kartı

Ekran kartım GTX 1650 oyunlarda %100 kullanımından %0 a iniyo buda FPS drop girmesine sebep oluyo nasıl düzeltebiliriz
  11. M

Laptopun termal macununu deiştireyim derken sıvı sogutucudaki vida yalama oldu

Laptopun termal macununu deiştireyim derken sıvı sogutucudaki vida yalama oldu nasıl açabilirim sogutucuyu
  12. M

laptopu ekran olarak kullanma

kendime pc alıcam ama monitörüm yok aldığım kasayı hdmı la laptopa bağlayıp ekran niyetine kullana bilirmiyim acaba
  13. M

Alınır mı

GTX 1650 i5 9300h. 256gb SSD 1tb HDD 8gb ram.
  14. M

kaç tl eder

gtx 1650 i5 9300h 128gb ssd 1TB HDD 8 GB RAM ACER NİTRO 5 LAPTOP KAÇA SATILIR ?
  15. M

alınır mı

tm teşekkürler
Geri