MasterYi kullanıcısının son içeriği

1. M

Soru PC Toplama

Yeni PC toplamak istedim AMD tabanlı Anakart ve ram siparişi verdim B450m A-II almaya karar verdim hem fiyatı uygun geldi hemde bios güncellemesi ile AMD bin bazı çok güçlü işlemcilerini tam performans olmasada yüksek bir performans ta calsıtıracagini düşünüyorum işlemci olarak da 5600 almaya...
  2. M

6.000-7.500 TL Yardım

Üni okuyorum bursumu biriktirip şöyle bir sistem toplamak istiyorum https://www.amazon.com.tr/dp/B08924TQJ3?m=A3M8ZDVQYO52H9&tag=epey-21&th=1&psc=1&_encoding=UTF8&aff_sub4=1 https://www.amazon.com.tr/dp/B08K91L574?m=A1059PTYST585G&tag=epey-21&th=1&_encoding=UTF8&aff_sub4=1...
  3. M

Öneri Bu Ekran Kartı Alınır Mı

Knk ztn ddr4 e gecicem ya ilerde mecbur degisicek
  4. M

Öneri Bu Ekran Kartı Alınır Mı

Bu ekran kartını almak istiyorum alınır mı işlemcim şimdilik i7 3770 ama ileride ddr4 e geçeceğim https://shbd.io/s/gRAF8GNu
  5. M

Driver Booster Gibi Programlar Kullanılır Mı?

Bir kaç yıl kullandım herhangi bir sıkıntı yaşamadım
  6. M

Driver Booster Gibi Programlar Kullanılır Mı?

3. nesil bir işlemciye sahibim ekran kartım raden hd 6670 bunlar eski sistemler olduğu için artık internette güncel yazılımın bulmak çok zor Driver booster kullanıyorum ve aslında çok yardımcı oluyor şimdiye kadar bir sıkıntı yaşamadım bunlar için kullanılabilir mi ?
  7. M

Öneri Ekran Kartı Önerisi

Beyler GTX 1060 ile 1070 arasında baya fark var 1070 veya 1070 ti kafama daha çok yattı hem günümüze göre hala çok iyi performansa sahipler i7 3770 ile diyelimki hafif darboğaz oldu ama yinede sorunsuz çalışır mı ? Bu işlemciyi Pubg oynarken kullandığım da ortalama hızı 3810 GHZ
  8. M

Anladım brom auto modu ile öyle tabi dediğim gibi daha iyi soğutma ile daha yüksek hızlara çıkacağını düşünüyorum ve birde RX 6600 i7 3770 tetslerine baktığım zaman hep 3692 GHz de çalışıyor işlemci 1692192130 Yanımda bilgisayar yok ben kasa Rize'de ben samsundaydım çalışmak için geldim buna...
  9. M

Brom overclock a gelirsek şuan auto da ve termal macun kötü olduğu için çin malı fln PUBG de 30 FPS zor görmem rağmen işlemci nerdeyse 90 dereceli görüyor ve CPU fan profile turbo da yani 3000 RPM görmesine rağmen çok daha iyi bir termal macun ve soğutma ile daha yüksek hızlara çıkacağını...
  10. M

Brom oyundan oyuna değişiyor bazı oyunlarda fazla darboğaz yapıyor bazı oyunlarda çok az bazı oyunlarda da hiç yapmıyor ama RX 6600 ü idare edebiliyor
  11. M

Brom onuda çok düşündüm ama wattman hatası fln veriyormuş 2. El kullanılmış sonuçta adamlar mining yapılmamış diyor ama genede ne yaptıkları belli değil birde bide PSU Alcam inada en az 1.5 k sayarım sanırım ama temiz bulursam belki aladabilirim
  12. M

SA beyler,, Bilgisayarıma 2. El ekran kartı alacağım 2 3 k ya GTX 1060 6 GB mı yoksa RX 580 mi alsam karar veremedim siz ne dersiniz Sistemim Asus P8H67-V 3.0 rev İ7 3770 3.40 GHZ Turbo 3.9 GHZ UnlostTV bilgisayar hızlandırma ve anakart biosundan CPU yu Max performans a aldım ve HWMonitor de...
Geri