mastree kullanıcısının son içeriği

1. M

Laptop Batarya %45 Kalıyor

kayıt defterinde ayarı varmıdır?
  2. M

format denedim şuan driverler filan kuruyorum hatta, bios kısmından nereden bulabilirim
  3. M

pili daha yeni aldım yeni pilde de aynısı oldu ilk takdığımda %76 sarjı vardı bitince tekrar %45 üstüne çıkmadı. pilde değil bence biyerlerden sabitledi ama bulamıyorum nereden sabitleğini
  4. M

bu basit ayarları denedim
  5. M

Merhabalar Lenovo z50-70 laptop ve win10 pro kullanıyorum. 2019 da film izlerken pc birden kapandı ve bir daha açılmadı korono kapanmasının süreli açılmasında tamirciye götürdüm 500₺ aldı. ve pc düzeldi korono günleri kapanmalar, pahalı filan derken bir daha götürmedim. öyle kaldı. şuan da adam...
  6. M

Batarya %45 Kalıyor

Merhabalar Lenovo z50-70 laptop ve win10 pro kullanıyorum. 2019 da film izlerken pc birden kapandı ve bir daha açılmadı korono kapanmasının süreli açılmasında tamirciye götürdüm 500₺ aldı. ve pc düzeldi korono günleri kapanmalar, pahalı filan derken bir daha götürmedim. öyle kaldı. şuan da adam...
  7. M

Lenovo Batarya

Hdd çıkarıp taktım düzelmedi farklı bir hdd taktım yine kapanıyor sonra ram çıkarıp tekrar taktım yine düzelmedi acaba farklı bir sorunu olabilir mi
  8. M

Telefonumu Bilgisayar Bağlayamiyorum

Merhabalar, Samsung a54 aldım. Kutunun içinde iki tarafı TypeC olduğu için yeni usb uçlu kablo aldım. Data özelliği var. Hatta başka telefonla denedim veri paylaşımı oluyor ancak kendi telefonumu bilgisayar bağlayamiyorum. Bilgisayar taktığımda sadece şarj oluyor veri paylaşımı olmuyor. Telefon...
  9. M

Usb Ile Dosya Aktarımı Olmuyor

Merhabalar, A54 aldım. eski telefondaki resimleri pc attım. usb uçlu kablo aldım. ancak pc bağladığımda sadece sarj ediyor data vermiyor ancak data özelliği var kablonun. yardımcı olabilir misiniz
  10. M

Lenovo Batarya

Teşekkür ederim en kısa zamanda deneyeceğim
  11. M

Lenovo Batarya

Ekran kartı bi sorun yok. Çünkü ekranda bir sorun meydana gelmedi. Klavye bastırdığimda direk kapanıyor. Birden gidiyor masaüstü pc de elektrik gider gibi. Harddisk olabilir. Çünkü laptop havaya kaldırdığımda oluyor. Hava dediysem bazen 1.cm kaldırmak yer değiştirmek için olduğun da kapanıyor...
  12. M

Lenovo Batarya

Yeni muadil pil alsam %45 gösterme sorunu düzelir mi? Orijinal bulamadım piyasa da. Anakart kırık olabilir mi? Yada iç kablolarda kopukluk olabilir mi? Hareket edince kapanma sorunu için
  13. M

Lenovo Batarya

Geri