MAXSİMİLYAN kullanıcısının son içeriği

1. M

Windows Etkinlestirme (Bir Yanlış Yaptımmı Aceba)

hocalar sağolun kafam rahatladı bir key alana kadar bunu kullanıcam o zaman
  2. M

peki bir sıkıntı Çıkarmı
  3. M

slmgr.vbs /skms kms.lotro.cc bu kodları girdim ama bisi olurmu onu soruyorum yoksa kullanmaya devam edebilirmiyim pc yi 1700418861 yani sonuç olarak cmd kodunda 3 kod girdim ilk ikisi oldu 3. hata verdi bnde ürün kimlik kodunu doğrudan ayarlardan girdim öyle oldu
  4. M

abiler you tube den bir video buldum burdaki adımları takip ettim ardından 1. kod girdim viedodaki gibi oldu 2. kodu girdim oldu 3. kodu girdim hata aldım bu 2. kodu girdim bu geldi tamam dedim buda 3. kodu yazarken gelen hatta bende tamam dedim ardından bilgisayarıma tıkladım, sağ tık...
  5. M

Soru 2 PC Den Hangi̇si̇ Daha İyi̇

suanda 180 hz gösteriyor bu nu görünce 180 hz tam alıyorum anlamına geliyor değilmi
  6. M

pek bir fark yok zaman sağol hocam
  7. M

Hangi Monitörü Almalıyım ?

ben gıgabyte kulanıyorum itopyadan almıstım memnunum knk
  8. M

İŞLEMCİ: İntel i5-12400F EKRAN KARTI: MSI RTX 4060 Ventus 2x Black 8GB OC ANA KART: Pro H610M-E DDR4 RAM: 16GB GSKILL 3200MHZ CL16 DEPOLAMA: 1TB CRUCİAL M.2 SSD OKUMA 5000MB/YAZMA3600MB KASA VE GÜÇ KAYNAĞI: XİGMATEK ODİN 700W 12CM FAN 80 PLUS+RAMPAGE TRIAMGELE...
  9. M

Soru Ps4 Güç Kablosu Farklı Değerlerde Sıkıntı Olur Mu?

Selam Arkadaşlar, PS4 güç kablosu fişi kırıldı fişin içinde 6A 250V yazıyor. bende gittim bir milyoncudan aldım onun üzerinde 2.5A 250V yazıyor kullanabilir miyim, yoksa sıkıntı çıkarmı ? birde siyah olan fişin içinde 6A 250V yazıyor ps4'e giren kısım 2.5A 250V Yeni aldığım fişin içinde...
  10. M

Steamda Cs:go Kasalarını Satmak Mı Bekletmek Mi?

evet hesap seçkin ama kazanmak için bir şey yapılıyor mu sansa mı
  11. M

Steamda Cs:go Kasalarını Satmak Mı Bekletmek Mi?

nasıl kazanıyoruz kasaları ? arada bir veriyor ama neye göre bilmiyorum.
  12. M

Çözüldü Battlefıeld V You Don't Have Access Hatası

Saçmalığa bak Steam üzerinden apex indir dedim 90mb oldu durdurdum sonra giriş yaptım ea açıldı giriş yaptım oldu Teşekkürler knk :D
  13. M

tamam yazılım işleri zaten beni korkutuyor 23.2.1 sanki sitede WHQL yazan 23.4.1 1680649731 onu steamdan mi Ea app üzerinden mi yapayım
  14. M

Bu şuan Önerilen bu yanında WHQL yazıyor kusura bakma knk bunu kurcam sonra deniycem.
Geri