medium kullanıcısının son içeriği

1. medium

Soru Telefonum Suya Düștü Ekranın Icinde Su Var.

Buzluğa attın, Çakmak çaktın ama pirinç tehlikeliymiş öyle mi? Kimden duydun bunu tam olarak? Bir servise falan götür.
  2. medium

Soru Mikrofon Arka Plan Sesi Kısma

BM300 mikrofonum var. Zamanında krisp kullanıyordum fakat şuan kullanmıyorum. Ücretsiz yazılım olan SteelSeries GG kullanıyorum arka plan seslerini kısması içi ve çok iyi iş yapıyor. Fakat bunun sorunu da Amd de geriye dönük videolarda discord sesini almıyor karşı tarafın. Buna bir çözümü olan...
  3. medium

Yardım Forza 4 Direksiyon Görmüyor

Oradaki tüm seçenekleri aktifleştirdim. Oyun içerisinde kontrolcü ayarlarına girince xbox kolu görünüyor üzerinde tik var fakat aygıt bulunamadı yazıyor. Araştırdığım kadarıyla bir uygulama aracılığıyla yapanlar var fakat uğraşmak istemiyorum ne yalan söylim. Xbox daki forza 5 i oynarken steam'ı...
  4. medium

Yardım Forza 4 Direksiyon Görmüyor

forza 5 oynuyorum xbox dan ve direksiyonu görüyor fakat forza 4 (steam) direksiyonu görmüyor.
  5. medium

En Iyi AMD Adrenalin Sürümü

2.pc de aynı kart var. Güncel tutuyorum. Bazen sorunlar çözülürken bazen ufak sorunlar çıkabiliyor. Buna yapacak bir şey yok gibi, tabi sonraki güncelleme de düzeltiyorlar genelde.
  6. medium

Soru Direksiyon Seti

Heves giderme amaçlı direksiyon alacağım. 0 mı alayım https://www.akakce.com/direksiyon-seti/en-ucuz-kontorland-ap7-fiyati,814542135.html yoksa 2.el v900s mi alayım? Heves olduğu için fazla bütçe ayırmak istemiyorum.
  7. medium

Soru Siyasi Bir Sorun Var?

Bu tarz şeyleri yapabilmesi için onay gerektiğini fakat Akp'li millet vekilleri tarafından red aldıklarını belirtiyor Chp tarafı. Başta olmadıkları için bir şeyleri yaparken izin almaları mı gerekiyor ve o izin verilmeyince de doğal olarak yapamıyorlar o zaman yanlış mıyım?
  8. medium

Soru Siyasi Bir Sorun Var?

Ben siyasetten anlamam. O adam iyi bu adam kötü demem. Fanatik gibi birinin arkasında durmam. Fakat "Ekrem İmamoğlu hiç bir şey yapmadı", hiç bir şey başarmadı tarzında laflar duyuyorum. Erdoğan onu yaptı bunu yaptı e tamam da ne bileyim bu Ekrem hiç mi bir şey yapmadı? Yaptığı şeyler varsa bana...
  9. medium

Soru Açık Hava Da Ekran Çok Yansıtıyor

Dışarı da bir şeyler izlerken ekran çok yansıtıyor 11,5" tablet kullanıyorum. Bu yansımaları önleyecek herhangi bir şey var mı?
  10. medium

Yardım Lightshot Steam Sorunu

İlk 2 çözümü işe yaramadı. 3. Çok mantıklı geldi ama o ayar da etkin değilmiş. Oynadığım oyun overwatch 2, belki de oyunla alakalı bi güncelleme olmuştur başka bişi bulamadım çünkü. Şu dediğiniz ShareX i deneyeyim *Kullandım. Gayet gideri var. İşimi istediğim gibi gördü.
  11. medium

Yardım Steelseries Gg Kayıt Sorunu

Geriye dönük ekran kaydı aldığımda discord seslerini almıyor. Sanırsam bu discord kutucuğunu sağ tarafa taşımam lazım fakat taşımıyor. Var mı kullanan daha önce?
  12. medium

Yardım Lightshot Steam Sorunu

Lightshot eskiden steamde oyun içi "prt scr" tuşuna basınca ekran hafif kararır ve seçtiğim yerin ekran görüntüsünü alırdım. Şimdi "prt scr" tuşuyla direk tam ekran görüntüsü alıyor ve steam ekran görüntüleri kısmına yedekliyor. Fakat steam ekran görüntüsü alma tuşu f12 de, "prt scr" tuşu ile...
  13. medium

Ekran Karti Sicakliği 78 Derece

Benim eski kartım çok ısınıyordu voltajını düşürmüştüm. Ne kadar işine yarar bilmiyorum araştırıp deneyebilirsin. Veya virüs de olabilir o da başıma geldi.
  14. medium

Ekran Karti Sicakliği 78 Derece

Macun değişimi yapıldı mı?
  15. medium

Laptopa Kutu Düştü Açılmıyor

Belki sarsılmadan dolayı ram kaymış olabilir. Ram ve ssd çıkar tak yaptın mı?
Geri