mehmet0024 kullanıcısının son içeriği

1. M

Anında CPU 100 Derece Oluyor

Keşke dediğiniz şekilde kullansaydım da bu hataları düzeltince laptop da sıhhatine kavuşsaydı.. Ama maalesef ki masada inca 321 isimli soğutucuyla beraber kullanıyorum ve fişte takılı
  2. M

Merhaba hocam ilgili yanıtınız için müteşekkirim benimle benzer bir durumu yaşayan birini görmek her ne kadar mutluluk verici olsa da üzücü. Size geçirdiğim süreçten bahsetmek istiyorum yaklaşık 1 yıl kadar önce bu laptopu aldım ve daha önce masa üstü kullandığım için bu aşırı ısınma ve fan sesi...
  3. M

lütfen yardımcı olun pcyi yumruklamak üzereyim (param yok)
  4. M

Dell g15 5511 markalı laptopumda ne zaman oyuna girsem cpu sıcaklığı anında 100 derece oluyor ve fanlar full devir çalışıyorlar fan temizliğinde herhangi bir noksanlık yok sadece garanti kalitesiz bir termal macun kullandığı için olduğunu düşünüyorum.Nasıl düzeltebilirim?
  5. M

Dell G15 Isınma

.
  6. M

Dell G15 Isınma

Oyun oynarken gpu sıcaklığım max 85 dereceyi görürken her türlü oyuna girişimde cpu sıcaklığım en aşağı 99 u buluyor.Ne yapabilirim?
  7. M

Logitech F710 Tuşları Çalışmıyor

Maalesef elimde ne kablo ne de garanti belgesi var
  8. M

Logitech F710 Tuşları Çalışmıyor

Merhaba ekte bulunan görseldeki tuşlar çalışmıyor. Nasıl çözebilirim?
  9. M

Bilgisayar Bir Anda Bios'a Attı

Merhabalar, laptopumda oyun oynarken kısa süreliğine mavi ekran geldi ve ardından beni biosa attı gelen ekranda unexpected error tarzı bir şey yazıyordu o ekrandan çıktığımda pc kendisini otomatik yeniden başlattı ve şu an bir sorun yok.Bu neden kaynaklı olabilir sizce
  10. M

Performans Modu Ve Sessiz Mod

merhaba dell g15 5511 modelli laptopa sahibim oyun oynarken çok fazla fan sesi geldiği için oyunları açtıktan sonra laptop u sessiz moda alıyorum bunun herhangi bir zararı olur mu? cpu ve gpu değerlerimde düşme görüyorum yaşadığım fps kaybı ise normalde 300 fps alıyorsam 230 240 a düşüyor
  11. M

CPU Sıcaklığı Mı Yoksa GPU Sıcaklığı Önemli

cpu sorununu nasıl halledebilirim
  12. M

gpu da genelde 65-75 civarı değer alıyorum ama cpu fanım oyun oynarken 80-90 ları görüyor
  13. M

yardımcı olabilir misiniz
  14. M

Merhaba laptop boştayken ekteki değerleri alıyorum daha önceden masaüstü kullandığım için herhangi bir sıcaklık değerine dikkat etmiyordum.Soruma gelecek olursak hangisi daha önemli ya da ikisi birden mi önemli?
Geri