melih4028 kullanıcısının son içeriği

1. M

Soru Steam Ea Aboneligi Için Yardım

merhabalar malum steam dolara geçmeden önce ea play aboneliği alıyım dedim böyle diyor ve hesaptan parayı çekmedi birkaç saat oldu acaba steam hesabımdaki para ile alamıyormuyuz yoksa beklmem mi lazım anlamadım 1 gün kaldı napacam kartan değil steam hesap bakiyesinden alıcam
  2. M

Yardım League Of Legends Da Ne Banı Yedim Lutfen Yardım Edin

merhabalar gecen gun 14 gunluk ban yemistim lolde bugun bitti açtıgımda bu ekran geldi lütfen söyleyin ne banı yedim kalıcı banmı 1699110397 lütfen bilgi sahibi olanlar söylesin karışıklık çıkmasın çok üzğünüm zaten 4 yıllık hesap gitti
  3. M

Yardım Bu Kılavyenin Marka Modeli Nedir

Selamlar, Bu resimdeki kılvayenin marka modeli veya linkini atabilecek varmıdır? Veya bildiğiniz %60 veya 65 lik ti hangisi olan ( f1 f2 vesaire var ok home tusları yok yüzde kaç oldugunu hatırlamıyorum) red switch bir kılavye varmı rgb si böyle olan
  4. M

Öneri Red Swtich Kılavye Önerisi (Birde Mause)

%75 idi sanırsam %75 lik olanında varmıdır
  5. M

kılavye beyaz olursa cok daha iyi olur güzel kılavye beyazı varmı birde türkçe q degil sanırsam 1687278801 ah be mause baktım güzel miş yazdım kenara sagolasın
  6. M

merhabalar bir tane kılavye almak istiyorum red switch beyaz renkli bluetooht ile bağlanılan türkçe q bir kılavye bakıyorum birde beyaz renkli olması yeterli bir tane de mause bakıyorum önerileriniz için teşekür ederim bütçe kılavye 1200 en fazla mause 1000 en fazla
  7. M

Fiyat/Performans 500-600 TL Ye Klavye Önerisi

Tamamdır sağolasın
  8. M

Fiyat/Performans 500-600 TL Ye Klavye Önerisi

Merhaba arkadaşlar ben red switch veya blue harici bir swich bir %70 lik USB ile bağlanan kablosuz bir klavye arıyorum birde Türkçe q olursa şu şekil olursa klavye daha iyi veya beyaz 1682976095 Eklmeyei unutum fiyat en fazla 600
  9. M

Yardım Kilavye Tuş Takımı Lazım

Türkçe olsa daha iyi olacak yokmudur hocam ya 1682970408 300 TL olsa daha iyi olur fiyat olarak en fazla
  10. M

Arkadaşlar ben bunu alacaktım ama Türkçe q değilmiş bu birde 70 lik oluyordu sanirsam klavyem sağ tarafinda ok yönleri ve home page down gibi tuşlar var yüzde kaç olyordu ona göre tuş soyler misiniz acaba
  11. M

Tamamdır çok teşekürler sizin attığınız alıyorum sağol un herkese teşekkür ederim
  12. M

Pbt nedir acaba hocam olmuyor demek mi bunlar benim attığım
  13. M

Ne fark var hocam aralarında benim açtığım daha güzel geldi birdre fiyati daha makul
  14. M

Suna bir bakarmisin atığın linkten benzerlerden baktım da bunlar da olurmu acaba olursa alacağım direk linki bulamadım başka telefondan geldim de amazona bunu yazarsan çıkar 61 Tuş Kapağı %60 Ducky One 2 Mekanik Mini Klavye Tuş Kapağı ANSI-LLayout OEM Profil PBT Tuş Kapağı Seti Anahtar...
Geri