Mepotant kullanıcısının son içeriği

1. M

Soru İphone 11 3Aylik Al Sat Için Alınır Mı

Merhabalar, Yakınlarımda Iphone 11 var daha 3. Ayında sıfır a çok yakın alıp satmayı düşünüyorum ama elimden hızlı çıkar mı yada alan olur mu 22k gibi bir fiyat düşünüyorum satmak için
  2. M

Bu hdd ye ne oluyor virüs olabilir mi?

Hdd neredeyse 9 aydır 100 de 100 ve 9 aydır kapalıydı pc şimdi açtım ve hala 100 de 100 ama arada nedense 0 a iniyor 80 70 50 ye iniyor nedeni nedir öldüğü için mi son nefeslerini veriyor yada virüs mü vardır lütfen yardım edin
  3. M

250 GB ssd yeterli midir

Hocam baya detay vermişsiniz sagolun ama pc eski m2 slotu bile şok Sata ssd takıp devam edecem bu oyunları açmaz merak etme
  4. M

250 GB ssd yeterli midir

Pc eski de m2 slotu yok biraz idare etsin parayı az daha toplayıp iyi bisey almayı düşünüyorum şuanlık sadece dont starwe adında bir oyun oynuyorum
  5. M

250 GB ssd yeterli midir

İyi günler önceden hdd kullanıyordum ama artık pert oldu 250 GB ssd işimi görür mu Windows steam dc valorant yada öneriniz varsa da yazabilirsiniz
  6. M

Sizce bu şişti almalıyım

Malesef çıkamam
  7. M

Sizce bu şişti almalıyım

INTEL I3 10100F-ASUS TUF GTX1660TI EVOOC-PRIME H410M-A-KIOXIA 500GB SSD-16GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'dag Hocam vatandaşı bu sistemi almak mantıklı mı tam 9k param var ilerliyen zamanlarda param aratmayacak öğrenciyim ne diyorsunuz yardım...
  8. M

SSD önerisi

Merhaba sizden yardım istemek için buraya geldim benim 2020 de aldığım bir pc var marka turbox öyle aham Şahan bisey değil hdd oldu tahminim bu yönde bana 250 GB lik bir ssd önerir işiniz ayrıca ssd için kablo almam gerekecek mi yada Windows u nasıl kurarım yardımınız için teşekkürler
  9. M

Fire flux sistem alınır mı

Hocam bu sistemi pc üstadı kanalındaki videoda gördüm onun dediği gibi değişiklik yapsak almak mantıklı olur mu
Geri