Meraklı Genç kullanıcısının son içeriği

1. Meraklı Genç

EXVEGA Oyuncu Koltuğu Nasıldır?

Nasıldır rahat mıdır? Kilolu biri için
  2. Meraklı Genç

EXVEGA Oyuncu Koltuğu Nasıldır?

Merhabalar, Birazcık kilolu bir insanım. Rahat ve kaliteli bir oyuncu koltuğu almak istiyorum Exvega karşıma çıktı şu modeli nasıldır bunun dışında 3000-3500 civarında tavsiye ettiğiniz bir oyuncu koltuğu var mıdır...
  3. Meraklı Genç

Logitech G PRO X Superlight Alınır Mı?

Teşekkür ederim hemen inceliyorum.
  4. Meraklı Genç

Üstadım bu şekilde soldan tutmalı mouselardan hiç hoşnut olmuyorum bunun dışında onerdiginiz bir mouse var mi
  5. Meraklı Genç

Evet banada öyle geldi ancak böyle hem rahat hem biraz uzun ömürlü olsun hemde denemeyim olsun diye almayı düşünüyorum ama ne kadar iyidir fiyatı hak ediyor mu daha iyisi var mıdır onu merak ediyorum.
  6. Meraklı Genç

Merhabalar şu anda en düşük fiyatı 2823₺ ancak fiyat olarak bence birazcık yüksek yani değer mi bu fiyata yakın daha iyisi var mı? Daha önce hiç kablosuz kullanmadım o yüzden birazcık bu fareye yöneldim. Fikirlerini ve yorumlarınızı bekliyorum. Sağlıcakla kalın.
  7. Meraklı Genç

Amazon prime gaming Hk.

SBTF9YVR
  8. Meraklı Genç

Razer Deathadder V2 Alınır Mı?

V2 x Hyper Speed ve G502 gibi yan destekli olanları pek sevemiyorum Rival 5 ve Deathadder V2 arasından hangisi tercih edilmeli yada 1000₺ bandında kablosuz mouse alınabilir mi
  9. Meraklı Genç

Razer Deathadder V2 Alınır Mı?

Merhabalar, Bu fareyi almayı düşünüyorum şu anda en uygun İtopyada 795₺ civarlarında sizce alınır mı bu fiyat bandında (Max 1000₺) onerebileceginiz uzun ömürlü mouselar var mı?
  10. Meraklı Genç

Bios ve Boot Menü Tuşları

Çok teşekkürler cevaplar için gayet yeterli oldu.
  11. Meraklı Genç

Bios ve Boot Menü Tuşları

Merhabalar, Daha önce grupta biri yazmıştı MSI için bu Asus için bu diye neydi acaba
  12. Meraklı Genç

Ekran Kaydı Alamıyorum Ne Yapmam Lazım?

Merhabalar, Amd Adrenaline Software üzerinden oyunda ekran kaydı almak istiyorum ancak ctlr+shift+e yaptığım zaman kayıda başlamıyor daha sonrasında Alt+R yaptıgımda oyunda Amd Adrenaline Software acılmıyor bunun sebebi nedir?
  13. Meraklı Genç

5800x3d RTX 3080 SIVI SOĞUTMA

Bende Lian li seçerdim
  14. Meraklı Genç

ML240L V2 RGB ne kadar eder

Forumda satış yasak Sahibinden Letgo gibi yerlere koyabilirsiniz.
Geri