mertcn1114 kullanıcısının son içeriği

1. M

Oyunlarda Grafik Problemleri!

durum aynı [hr]   ne yapacagım?
  2. M

https://ibb.co/4TSsz2W                    oldu mu ?
  3. M

[hr] attığım link oldu mu olmadıysa sizinle başka bi sosyal mecradan iletişime geçebilirmiyim resim falan eklemeyı tam olarak bılmıyorum hem daha rahat olur?
  4. M

ekran kartı sürücüsünü nasıl silip yüklicem? [hr] indirdim dediğinizi ne yapıcam şimdi?
  5. M

kartım zotac ne yapmalıyım yanı sizin dediklerini denemeye çalışıcam ama öncelikle yazılımsalmı onu öğrenmek istiyorum.vatan bilgisayara götürürsem değişim yaparlarmı yoksa garantıye gönderip dahamı kötü yaparlar?
  6. M

demek istediğiniz kablolar neler mesela. ekran kartı girişi olarak displayport kullanıyorum ayrıca rm344 144hz 1ms monıtorum ilk başta ölü piksel oldugundan dolayı değişti aynı monıtor yanı monıtorluk oldugunu sanmıyorum eger dediğiniz gibi ekran kartında bi problem varsa veyahut yoksa vatan...
  7. M

3 ay önce almıştım zaten ilk başlarda çimenlerde ilerledikçe benle ilerleyen çizgiler vardı şimdi kurcaladıkca daha kötüleşti birde oyundaki dokular benle beraber ilerliyor yani geç yükleniyor
  8. M

oyunlar orijinal ve tüm oyunlarda aynı sorun var sürücü için güncellemeler geliyor onları güncelliyorum. bide denetim masasından ayar yapmaya çalışıyorum ama yapmaya çalışırken daha kötü oluyor
  9. M

gtx 1660 super ekran kartım var. vatan bilgisayardan hazır sistem aldım, gözlemlediğim kadarıyla oyunlarda özellikle gta 5 vb oyunlarda doku geç yüklenmesi, demir parmaklıklar gibi yerlerde anlatamadığım görüntü bozuklukları ve dokuların gölgelerin çimenlerin titremesi gözüme çok batıyor bu...
Geri