mertgpolat kullanıcısının son içeriği

1. M

Isınıyor ??

ankara
  2. M

Isınıyor ??

bilemiyorum cok karasızım 420mm ile 360mm sıvı sogutucular arasındaki farkları ve testlere bakıyorum araştırıyorum yaz yaklaşıyor havalar artık eskisi kadar esrin degil kışın 50 derece çalışan sistem bu havalarda 56 cıktı yazın daha da sıcak çalışacagını düşünüyorum aslında 420mm geçmek...
  3. M

Isınıyor ??

Merhaba arkadaşlar sistemde ısınma sorunu var gibi hisediyorum 2 oyun aynı anda acık olarak aktif oynadığım zaman işlemci sıcaklıgım 70-75 dereceler cıkıyor evet bu agır bi işlem olabilir ama işlemcimde kücüm sencek bir işlemci değil sorun su 420mm sıvı sogutuya geçmek istiyorum ama 420mm uygun...
  4. M

Fiyat/Performans Anakart Tavsiyesi

işte mesela amd sistem olsa am5 diyelim ileride bir tek işlemcini yeniler devam edersin
  5. M

Öneri Ryzen 9 7950

dost bende 240lık var suan 70-75 derece ama kesinlile 420mm sıvı sogutu alınması gerektigi kanatındayım
  6. M

Fiyat/Performans Anakart Tavsiyesi

13 nesil almakta karalısın yani seneye cıkacak işlemciyi takamıyacaksın ama biliyorsun demi ?
  7. M

AMD 7950X3D Isinma Sorunu Çözüm ??

Merhaba arkadaşlar sistemde ısınma sorunu var gibi hisediyorum 2 oyun aynı anda acık olarak aktif oynadığım zaman işlemci sıcaklıgım 70-75 dereceler cıkıyor evet bu agır bi işlem olabilir ama işlemcimde kücüm sencek bir işlemci değil sorun su 420mm sıvı sogutuya geçmek istiyorum ama 420mm uygun...
Geri